1 milyon liraya mal olan ‘Kampüs Mektepli Lokantası’ hizmete açıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin öğrencilere müteveccih hayata geçirdiği ve 1 milyon 135 bin liraya mülk olan ‘Yerleşke Öğrenci Lokantası’ törenle açıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Üniversite Caddesi üzerinde hayata geçirilen Yerleşke Mektepli Lokantası gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Koca’nin aile sahipliği yaptığı programda ilçe uray başkanları, kaza başkanları, divan üyeleri, büyükşehir bürokratları, STK temsilcileri ve öğrenciler kayran aldı. Kaliteli yemeğin uygun fiyata sunulduğu ‘Yerleşke Öğrenci Lokantası’ öğrencilerde memnuniyet oluşturdu. Komutan Koskocaman, açılışın ardından tezgahın başına geçti ve misafirlere yemek ikramı yaptı. İl Müftüsü Hasan Başiş’in yaptığı duayla birlikte ‘Kampüs Mektepli Lokantası’ yöntemince hizmete başladı.

“Mektepli kardeşlerimiz aynı nebzede olsa kendilerini evlerinde hissedecekle”

Öğrencilerin hayatların kolaylaştırmak üzere tıpkısı haddinden fazla projeye imza attıklarını aktaran Sakarya Büyükşehir Belediye Reisi Ekrem Majör, “Öğrencilerimiz için yapmış olduğumuz yenilik ve yatırımlarımıza eksiksiz hızımızla devam ediyoruz. Serbest bir hedef kitleye seslenme ettiğimizi biliyoruz. Özellikle şehir dışı ve sıkıntılı dışından mevrut öğrencilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak hesabına BELPAŞ yoluyla yürüttüğümüz Yerleşke Mektepli Lokantamızı öğrencilerimizin ve hemşerilerimizin hizmetine açıyoruz. BELPAŞ tarafından ürettiğimiz ürünlerin satışının yapıldığı ve familya yemeklerinin servis edileceği lokantamızda öğrenci kardeşlerimiz aynı nebzede olsa kendilerini evlerinde hissedecekler. Toplamda 1 milyon 135 bin liraya mal olan Yerleşke Mektepli Lokantamızın şehrimize, hemşerilerimize ve mektepli kardeşlerimize aldatıcı olmasını diliyorum” dedi. – SAKARYA

Share: