2. Millî Yunus Emre Hentbol Turnuvası sona erdi

Eskişehir’in Mihalıççık İlçesi’nde planlı 2. Ulusal Yunus Emre Hentbol Turnuvası, sporseverlerin ciddi ilgisi ile sona erdi.

Mihalıççık Spor Kulübü ilkin olmak üzere ayrımlı şehirlerden Eskişehir’e gelen 2. Yunus Emre Hoşgörü Hentbol Turnuvası, seyircilerin vahim ilgisi ile sona erdi. Turnuva ile eksiksiz sporseverlere 4 bölüm boyunca görsel aynı ziyafet yaşatıldı. Yunus Emre’nin yaşam felsefesini yaşatmak amacı ile gerçekleştirilen turnuva, kazananın dahi kaybedenin olmadığı takkadak hoşgörünün asıl alındığı benzeri etkinlikti.

Takımlar mevsim öncesi eksiklerini gördüler

Turnuvaya katılan Beykoz Belediyesi, Bursa Nilüfer Belediyesi, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Köyceğiz Belediyesi ve Mihalıççık Spor Kulübü; sezon öncesi maharet ve taktik çalışmalarını değerlendirip oyuncularının eksiklerini gördüler. Süper Lig’de savaş eden takımlar, Eskişehir’de tıpkısı araya geldikleri amacıyla pir temennilerde bulundular. Fair play çerçevesinde gerçekleşen müsabakaları seyreden Mihalıççıklı vatandaşlar tribünlerde eksikliğini hissettirmedi.

Turnuva sonrası gerçekleştirilen kupa töreni; takımlar, antrenörler ve sporcuların alkışlanması ile sona erdi. – ESKİŞEHİR

Share: