Adlı manken Başka Ulusoy’un babasının cenaze töreni Ankara’da düzenlendi

Manken Diğer Ulusoy’un babası Emekli Albay Haydar Ulusoy’a, esbak saat 15.00 sıralarında Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Turan Gündüz Bulvarı’nda açar çarptı. Elif N. yönetimindeki cip, Milli Defans Bakanlığı lojmanları önünden yolun karşısına koymak isteyen Zor Albay Haydar Ulusoy’a çarparak hayatının kaybetmesine amil oldu.
Mütekait Miralay Haydar Ulusoy için zaman planlı cenaze merasimi ise Çankaya Adamakıllı Hükümdar Abdal Kültür Sarayı ve Cemevinde gerçekleştirildi. Planlı törene Haydar Ulusoy’un eşi Bergüzar Ulusoy, kızları Nilay Ulusoy ve Farklı Ulusoy katıldı.

“DAMARIMDA, HÜCREMDE GİTTİĞİNE İNANMIYORUM”

Cenaze töreninde konuşan Değişik Ulusoy, babasının çokça iyi tıpkısı koca olduğunu dile getirerek, “Babamı hepiniz haddinden fazla bol tanıyorsunuz. Bu dünyada ruhlu aynı melekti. Birçok insana savuşmak verdi, hisse senedi verdi, korudu, kolladı. Aynı insandan bile beddua almadığına haddinden fazla eminim. Anneme haddinden fazla ferah tıpkı adam bize çok bol benzeri cet oldu. Hep burada onu ne büyüklüğünde çokça seviyor görüyorum. Herkesin karşı neler düşündüğünü üstelik biliyorum. Okuyorum, tek tanımayan insanlar bana ulaştılar; babamın ne kadar ferah tıpkısı âdem olduğundan bahsediyorlar. Şükürler olsun böyle bire bir insanın evladıyım. Damarımda, hücremde seçkin şeyimde bırakıp gittiğine inanmıyorum, benim içimde yaşayacak ve gidilecek fena hâlde tıpkı kayran varsa bunu sunu çok adalet fail babam. O yüzden çabucak dualarınızı istiyorum. Huzurla tatil etsin” dedi.

Share: