Afyonkarahisar’da depremzedelere ücretsiz tıraş hizmeti

Afyonkarahisarlı berberler, Kahramanmaraş merkezli asrın felaketinin arkası sıra kente gelen ve KYK Tınaztepe Öğrenci Yurdu’nda mihman edilen depremzedelere ücretsiz tıraş hizmeti verdi.

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın talimatlarıyla Afyonkarahisar Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü ve Afyonkarahisar Berberler ve Kuaförler Odası işbirliğiyle kente gelen depremzedeler misafir edildikleri yurtlarda tıraş edildi. Ücretsiz hizmet veren Berberler ve Kuaförler Odası yönetimi ve üyelerine teşekkür eden Toyluk ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu yaptığı açıklamada, afetzedelerin hiçbirinin kendilerine dara olmadığını tabir ederek şöyle konuştu:

“Kahramanmaraş’tan, Adıyaman’dan ve Hatay’dan gelen kardeşlerimizi yülüme ediyorlar. Okullar açılıyor ona birlikte aynı hazırlık reşit oldu. İnşallah Salı günü birlikte hanımefendi kardeşlerimizin tıraşlarını yapacaklar. Burada şunu gördük; biz 85 milyon biricik yüreğiz, tek kardeşiz. Bilcümle depremzede kardeşlerimizin hiçbiri bize dara değil. Sayın Valimiz buradaki tekmil ihtiyaçlarımızı sıhhatli olsun, görüyorlar. Ego Berberler ve Kuaförler Odası yönetimi ve üyelerine teşekkür ediyorum” dedi. – AFYONKARAHİSAR

Share: