Ahiret Yolculuğu yıldönümünde içtimai medyayı salladı! Arkada beliren can Abdullah Çatlı mı?

3 Son Teşrin 1996’da saat 19.25 sularında Balıkesir- Bursa esmer önünde Susurluk ilçesi Çatalceviz mevkisinde DYP Şanlıurfa saylav Sedat Edip Kenar, İstanbul Kemalettin Eröge Polis Okulu Müdürü Hüseyin Kocadağ, Mehmet Özbay sahte kimlikli Abdullah Çatlı ile 1970 tevellütlü Gonca Us’u taşıyan açar, tıpkısı kamyonun altında kaldı.

KAZA HABERİ KISA SÜREDE YAYILDI

Araçtakilerden hiçbirinin sağ çıkamaması bir yana içeridekilerin kimliği da Türkiye’dahi balaban ayrımsız efsanenin oluşmasına hastalık oldu. İddialara bakarak dip devletin içerisindeki hesaplaşma dolayısıyla Abdullah Çatlı’ya suikast düzenlendi. Ancak bu kazanın bire bir düzmece olduğunu savunanlar üstelik çıktı.

ÖLÜMÜYLE BİRLİKTE YENİDEN RUZNAME OLDU

Abdullah Çatlı, zaman ahiret yolculuğu yıldönümü olması dolayısıyla toplumsal medyada baştan gündeme geldi. Çatlı için Nevşehir’deki mezarında anma töreni düzenlenirken, sevenleri bile çokça sayıda paylaşıma imza attı.

EVDE BELİREN KİŞİ ABDULLAH ÇATLI MI?

Çatlı’nın ahiret yolculuğu yıldönümünde ilgi calip bir video de baştan dolaşıma girdi. Çizgi D Temel Bili Muhabiri Burak Ersemiz’in Çatlı’nın birden ölümünden sonra yaptığı haberde enteresan anlar düz aldı. Çatlı’nın evine revan Yazı D ekibi evi görüntülediği tam arkada Çatlı’ya çok mümasil tıpkısı sevimli kapıyı açıp dışarı imdi. Fakat görüntülerdeki bu kişinin Abdullah Çatlı olup olmadığı hiçbir ant netlik kazanmadı.

Share: