AK Fırka Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, “Bir Olduk 21 Olduk”

DOĞRU Fırka Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, YANLIŞSIZ Öğür’nin kuruluşunun 21. Yılı nedeniyle tıpkı kutlama mesajı yayımladı. Başaran, “Erdemliler Hareketi Dürüst Tümen, 21 yaşında” dedi.

Yanlişsiz Tümen Balıkesir İl Başkanı Başaran, Selim Parti’nin kuruluşunun 21. Yıldönümünde şu ifadelere düz verdi.

“Ülkemizin iktisadi, siyasal ve içtimai yerine çok yumruk zamanlardan geçtiği yıllarda “Erdemliler Hareketi”nin millete bir umut yerine, “çıktı hiçbir şey eskisi kadar olamaz” sözüyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, tamam 21 yıl önce yani 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan YANLIŞSIZ Öğür’miz, yaptığı kalkınma hamleleriyle ülkemizi bulunduğu kargaşa ortamından kurtarmış, hoppadak milletimizin değil umum mazlumların ümidi olmuştur.

“Benzeri olduk, 21 oldu

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda, kül engellemelere ve zorluklara rağmen, hedeflere duyulmak için var kuvvetiyle müteharrik partimizin herhangi bir kademesindeki arkadaşlarımız, milletimiz ile müşterek akım ederek Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2023 hedefi, 2053 ve 2071 vizyonuna akide ve azimle yürümektedir. “Bire Bir olduk 21 olduk” anlayışıyla çıktığımız bu yolda, geçmiş günkü heyecanla yolumuza bitmeme ediyoruz. Hamdolsun, milletimiz de kuruluşumuzun üzerinden 16 kamer geçmeden girdiğimiz önce seçimde, yani 3 Son Teşrin 2002’de partimizi degaje vuzuh farkla iktidara getirerek bize olan güvenini göstermiştir” dedi.

“Milletin partisi DÜRÜST Parti, milletiyle bu arada sağlıklı ayakta”

Başaran açıklamsının devamında, “21 yılda AK Fırka iktidarı döneminde Türkiye’nin asır atladığının altını çizen Selim Öğür Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni Türkiye’nin 2023 vizyonu ilk günkü heyecan ile bitmeme ediyor. Türk politik tarihinde daha evvel olduğu kadar önüne bir nice bariyer konulan, bulunmayan yapılmak amacıyla seçkin tür senaryolar düzenlenen SELIM Partimiz, milletimizin desteği ile herhangi bir ahit ayakta kalmayı başarmıştır.”

“Milletimize verdiğimiz sözleri hepyek yerine getiriyoruz diyen Başkan Başaran, “Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora temas alanda Türkiye’nin çabucak eksikliklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağımız atılımlarında altyapısını kurduk. Bu güçle 2023 altyapısının üstünde 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu düz yazı ederek ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını yerine ifade etmek istiyoruz. Kuruluşundan beri girdiği her seçimden bir numara sâdır AK Öğür, 2023’te yapılacak olan Reisicumhur ve saylav seçimlerinden zaferle çıkacaktır. Ülkemizin bugüne kadarki bilcümle meselelerini elbette çözdüysek, bugünkü sıkıntılarına da gene biz merhem bulacağız” dedi.

“Öznesi Balıkesir olan değme konunun takipçisi olmaya devam ediyoruz”

Öznesi Balıkesir olan herhangi bir konunun takipçisi olduklarını tamlayan Başbuğ Başaran, “Balıkesir’imize birlikte; eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora kadar temas alanda ihtiyaç duyduğu yatırımlar ve hizmetler mamul ve yapılmaya bitmeme edilmektedir. İnsanlarımıza imkan oluşturan, refahı ve adaleti hazırlamak amacıyla çabalama gösteren, yeni fırsatlar arayan tıpkısı mezhep içerisindeyiz. Şehrimizin tanıtımı, yatırım yapılan benzeri kent olması, dış satım yapması, sosyal bütünlüğünü koruması, içtimai yapısının güçlenmesi üzere gelişigüzel konuda gayret gösteriyoruz. sürekli ahali ele, ikbal gönüle vererek Balıkesir’imiz için, Milletvekillerimiz, Şehremaneti Başkanlarımız ve Sevgili arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelen mücadeleyi vermeye devam edeceğiz.”

“İlk günkü aşkla yolumuza bitmeme ediyoruz diyen Başaran, “21 yıl içerisinde olduğu kabilinden daha çok de DOĞRU davanın DÜRÜST kadroları adına evvel günkü aşk ve heyecanla Umumi Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yolumuzda güvenli adımlarla ilerleyeceğiz. Ülkemizi 2023 hedefine, 2053 ve 2071 vizyonuna aksettirmek amacıyla tamlık gücümüzle çalışacağız.”

“AK Fırka’nin 21. yapı yıldönümü hümayun olsun”

AK Partimizin 21. kuruluş yıldönümünün başta ülkemiz başlamak için tamam dünyaya ve insanlığa alımlı çalımlı olmasını diler, bu davaya bakım etmiş ancak vefat etmiş altın sav arkadaşlarımıza Allah’tan yağmur, AK Partimizin seçkin kademesinde fedakarca fariza kayran mecmu öğün arkadaşlarıma dahi birlik ve saygılarımı sunarım. YANLIŞSIZ Tümen’mizin 21’inci kuruluş sene dönümü mutlu olsun” dedi. – BALIKESİR

Share: