AK Tümen Eskişehir İl Başkanı Çalışkan’dan “2023’e Makul Site Buluşmaları Eskişehir” programlarına dayalı açıklama Açıklaması

SELIM Tümen Eskişehir İl Başkanı Zihni Aktif, “2023’e Makul Şehir Buluşmaları Eskişehir” programlarını coşkuyla gerçekleştirdiklerini belirterek, programların bitiminin peşi sıra açıklamalarda bulundu.

YANLIŞSIZ Tümen teşkilatlarının baştan sona hararetli ve sahada olduğunu tamlayan Başkan Aktif, şunları kaydetti:

“Saha çalışmalarımıza aleniyet vermeksizin son cevvaliyet devam ediyoruz. 2023’e makul Şehir Buluşmaları Eskişehir programlarımız kapsamında Genel Başbuğ Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Mahmur Çiçeği Karaaslan’ı, MKYK Üyelerimizi ve çok sayıda milletvekilimizi teşkilatımızla birlikte şehrimizde ağırladık. Şeb saatlerine kadar devam eden programlarımızı ağırbaşlı katılımla icra ettik.”

Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerinde düzenledikleri programların yanında özge 12 ilçede birlikte programlar tertiplediklerini dile getiren Enerjik “MKYK üyelerimizin ve milletvekillerimizin katılımlarıyla aut ilçelerimizde senkronik namına düzenleme ziyaretleri, 3 paye mahalle başkanları toplantıları, kerte ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Nadir hemşehrilerimizle bire bir araya gelinerek, istek ve sıkıntılara dayalı kardeş kardeş edildi. Toplam 14 ilçede, MKYK üyelerimizin ve milletvekillerimizin katılımlarıyla gelişigüzel eş anlı programlar icra edebilmek cılız gelişim değil. Bu derece geniş şümullü programları elhak yaparsa DÜRÜST Parti yapar. Programlardan alnımızın akıyla geçmek bulunmaz teşkilatımızın sayesinde. her bir teşkilat mensubu sevgili arkadaşıma emekleri ve gayretleri için tıpkısı kere henüz teşekkürname ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Şehirde merkezinde ve ilçelerde dönme boyu devam eden programlara; Genel Komutan Yardımcısı ve Samsun Mebus Çiğdem Karaaslan, MKYK Üyeleri Ayhan Salman, Mehmet Yüksek Zengin, Mukavim Tarhan, Lütfiye Selva Çam, Sevan Sıvacıoğlu, Eskişehir Mebus Prof. Dr. Nabi Avcı ve dolay illerden çok sayıda milletvekili ile İl Başkanı Zihni Çalışkan, İl Kadın Kolları Başkanı Tutku Ünalır, İl Deneyimsizlik Kolları Başkanı Musab Tayyib Altınkaynak, 14 ilçe başkanı ve çok sayıda kurum mensubu katıldı.

Share: