AK Tümen Eskişehir Teşkilatı 100 bin üyeyi musahabe edecek

SELIM Öğür Eskişehir İl Başkanı Zihni Etkin, SELIM Parti Eskişehir Teşkilatı’nın Cumhuriyetin 100’üncü yılı ile “Türkiye Yüzyılı”na girerken 100 bin üyeyi ülfet çalışmalarının başladığını duyurdu.

Kent merkezi ve ilçelerde senkronik başlayan uzuv ziyaretlerine Zihni Çalışkan, DÜRÜST Fırka İl Kadın Kolları Başkanı Hırslı Ünalır, ilçe başkanları, esas adım el, eş ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları ve çok sayıda kurum mensubu katıldı.

Çalışkan, yaptığı açıklamada, YANLIŞSIZ Öğür Eskişehir Teşkilatı namına sahayı hiçbir ahit boş bırakmadıklarını vurguladı.

Dünyanın ve Türkiye’nin baskı ayrımsız süreçten geçtiğini tabir eden Hareketli, şunları tabir etti:

“Özellikle önümüzdeki intihabat ülkemizin geleceği bakımından şişman ehemmiyet yeryüzü ediyor. Bu bağlamda, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 sürecinde elini takviye etmek hesabına çalışmalarımıza cümle doğal gaz bitmeme ediyoruz. YANLIŞSIZ Parti ailesi kendisine Eskişehir’imizde 100 binin üzerinde üyemiz var. Cumhuriyetin 100’üncü yılı ile ‘Türkiye Yüzyılı’na girmenin heyecanı yaşadığımız bu günlerde teşkilatımızla birlikte şehrimizde 100 bin üyemizi ziyaret ika çalışmalarımıza başladık. Programlarımız kapsamında üyelerimizi konuşma ediyor, hal hatırlarını soruyor ve benzeri zamanda DOĞRU Öğür ailemize bakir üyeler kazandırıyoruz. Hemşehrilerimizi hanelerinde seyretmek, fikirlerini almak ve danışmak çokça eşsiz. Gönüllere eksiltmek çabasıyla sahayı tek zaman boş bırakmıyoruz. Ziyaretlerimizde ‘gece gündüz’ demeksizin çalışma gider fail beher kurum mensubuna şükranlarımı sunuyorum. Ara Vermek yok, yola bitmeme.”

Share: