Akhisar Belediyesi, Asfalt Çalışmalarına Ivinti Verdi

Akhisar Belediyesi Veri İşleri Müdürlüğüne kapalı ekipler, hem model hem dahi kırsal mahallelerde asfalt çalışmalarını mütemadi sürdürüyor. Akhisar Belediye Reisi Besim Dutlulu, Efendi ve Hürriyet mahallelerindeki asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek mahalle halkı ile arkadaşça etti.

Türkiye’nin içerisinde bulunduğu ateş kazançlı duruma rağmen yaratılan bakir sağlık kaynakları ve artırım tedbirleriyle Akhisar Belediyesi kendisine hizmetlerini aralıksız kendisine sürdürdüklerini belirten Başkan Besim Dutlulu, ısıdam asfalt, itici asfalt, parke taş döşemesi, yer yolları ve tamir çalışmalarının tek muttasıl devam ettiğini belirtti.

Akhisar Belediyesi eliyle 3 yılda 400 bin metrekare yunak asfalt, 450 bin metrekare soğuk asfalt çalışması ile 187 bin metrekare parke döşeme işi gerçekleştirildi.

Efendi ve Hürriyet mahallelerindeki asfalt çalışmalarını durumunda inceleyen Başkan Besim Dutlulu, “Tek kesintisiz çalışmaya bitmeme ediyoruz. Ekiplerimiz, Nazik Mahallesi 275 çıkmaz ile Hürriyet Mahallesi 490, 491 sokaklarda çalışmalarına bitmeme ediyor. Belirlenen plan ve program dahilinde asfalt çalışmalarımız umum hızıyla devam edecek. Akhisar’ımızı henüz birlikte güzelleştirmek için bütün gücümüzle çalışacağız” dedi.

Share: