Akrabalarının evini basan baba ve 2 oğlu katliam yaptı! Herhangi Bir şeyi inkar ettiler

Tepebaşı ilçesinde oturan İsmail A. (50) çocukları Beytocan A. (20) ve Baran A. (22), Yeşiltepe Mahallesi’nde 8892’nci Sokak üzerinde oturan Volkan Şener ile Çelik Seyyar’in evine gitti. İki taraf ortada henüz tanınmayan bire bir nedenle ağız dalaşı imdi.

İKİSİ DE HAYATINI KAYBETTİ

Evde sâdır arbedede İsmail A. ve oğulları Yağmur A. ile Beytocan A., pompalı tüfekle şiddetli etti. Saçmaların eski ettiği Volkan Şener ile Çelik Seyyah ciddi yaralandı. Şüpheliler fenomen yerinden kaçarken, ihbar üstüne esenlik ekiplerince önceki müdahalesi fenomen durumunda yapılan Şener ambulansla Yunus Emre Cesamet Hastanesi’ne, Seyyar ise yakındaki hususi benzeri hastaneye kaldırıldı. Doktorların tam müdahalesine karşın Şener ve Çelik kurtarılamadı.

“CİNAYET FILAN İŞLEMEDİM”

Eskişehir Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Şubesi’nin yanında acara kuvvet ve hususi harekat ekipleri, şüphelileri fehmetmek amacıyla Galibiyet, Kuyubaşı ve Kumlubel mahallelerinde araştırı yaptı. Şüpheliler yaşanan takibin ardından yakalanarak gözaltına alındı. Eskişehir Kent Hastanesi’nde esenlik kontrolünden geçirilen gaddar zanlılarından Beytocan A., “Cinayet falanca işlemedim, onlar dayımın oğlu benim” dedi. İşlemlerinin peşi sıra 3 aynasız ifadeleri için Eskişehir Güven Müdürlüğü’ne götürüldü. Soruşturma sürüyor.Share: