Ankara Keçiörengücü-Bodrumspor maçının arkası sıra

Spor Göt 1. Lig’in 2. haftasında ağırladığı Bodrumspor’a 3-1 yenilen Ankara Keçiörengücü’nün teknik direktörü Taner Lüks, beklemedikleri tıpkısı akıbet aldıklarını söyledi.

Aşırı, maçın peşi sıra planlı matbuat toplantısında kalbi kırık olduklarını belirterek, “Güzeşte hafta Rize maçıyla beraber lige baziçe anlamında çokça ferah başlayarak buraya dönmüştük. Bodrumspor’u de haddizatında mebzul analiz etmiştik ama maçın 4’üncü kolaylıkla yediğimiz gol benzeri derişik eksikliğine etken oldu. İlk yarı iyi oynamadık.” dedi.

İkinci çevrim galip gelebilmek için oyuncularının elinden geleni yaptığını vurgulayan Taşkın, “Futbolcularım yabansı tıpkı takat sınırı gösterdi. Rakibimiz ikinci yarı pozisyona girmeden maalesef üçüncü golü de buldu.” diyerek konuştu.

Sabık hafta oynadıkları Rizespor maçındaki iyi oyunun bu maçı etkilemiş olabileceğini anlatan Çılgın, şunları kaydetti:

“Ligin başında böyle aynı tokat yememizde ayrımsız yarayışlı olduğunu düşünüyorum. Belki birlikte Rize maçında aldığımız benek, kaçırdığımız yengi bu maçı etkiledi. Zira zaman zaman oyuncular erken havaya girebiliyorlar. Ihtimal üstelik tığ ‘haddinden fazla bol benzeri takımız var’ diye teknik kol olarak havaya girdik, tıpkı kemaliafiyet oluştu. Üzgünüm, beklemediğiniz aynı akıbet aldık. Amma bundan sonra önümüzdeki maçlara bakacağız. Rakibimizi üstelik tebrik ederim, haddinden fazla sistemli oynadılar.”

İsmet Taşdemir: “Er bulduğumuz gol işimizi kolaylaştırdı”

Bodrumspor Ustalık Direktörü İsmet Taşdemir ise ikinci haftayı da galibiyetle kapadıkları üzere mutlu olduklarını dile getirdi.

Ankara Keçiörengücü’ne alın benzeri hafta süresince çalıştıklarına dikkati calip Sivri, “Hafta süresince çalıştığımız pozisyonların çoğu karşımıza artık. Berabere götürürsek maçı alabileceğimizi düşünmüştüm. Er bulduğumuz gol işimizi kolaylaştırdı. Print tıpkısı deplasmanda mebzul bire bir takıma alın oynadık. Oyuncularım ferah bir direnç ortaya koydu ve maçı kazandık. Mutluyuz.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: