ANTALYA’DA OTOMOBİLLER ÇARPIŞTI 5 YARALI

Antalya’nın Serik ilçesinde iki otomobilin çarpıştığı kazada 1’i yavru 5 güç yaralandı. Araçlarında sıkışan familya- kocayı itfaiye ve afiyet ekipleri kurtardı.

Kaza, Serik ilçesi Ölçülü Mahalle Antalya- Alanya D400 karayolu Kopukluk kavşağı ışıklarında saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Alman uyruklu Daiela Keiser (42) idaresindeki 07 AYN 949 otomobil ile Abdullah Işık (50) idaresindeki 07 AID 086 plakalı makine çarpıştı. Kazada Abdullah Işık ile tıpkı araçta gelgeç olarak mevcut eşi Fatma Işık, farklı araçta bulaşan yerine bulunan Ahmet Yalavuz, Burhan Sönmez ile 5 yaşındaki Imge Kaan Sönmez yaralandı.

Vatandaşların ihbarı üstüne kaymakamlık hesabına polis, itfaiye ve afiyet ekipleri sevk edildi. Otomobilde sıkışan Abdullah Işık ve Fatma Işık çifti, itfaiye ve afiyet ekiplerinin sebebiyle çıkarıldı. Yaralılar sağlık ekiplerinin görüngü durumunda yaptıkları evvel müdahalelerinin ardından 4 ambulansla Serik Oran Hastanesi ve özel hastaneye kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının ongun olduğu öğrenildi.

Kazaya karışan araçların çarpması sonucu bölgedeki direkten kopan parçalar yolun madun kısmında mevcut otoparktaki 2 araçta da hasara bozukluk oldu. Polisin kazayla ait incelemesi sürüyor.

Share: