Ati Partisi’nden şişko incizap

Denizli’nin Çivril ilçesinde, Ati Partisi İlçe Başkanı Dünyalık Akosman ve yönetim kurulu üyeleri partilerinden ricat ederek Iri Birlik Partisi’ne katıldı. Ati Partisi Çivril İlçe Teşkilatından 16 almak için toplamda 60 yıpranmamış üyeye, planlı törenle rozetleri BBP İl Başkanı İsmail Karateke aracılığıyla takıldı.

Denizli’nin Çivril ilçesinde Ati Partisi İlçe Başkanı Servet Akosman ve 16 umumi heyet üyesi partisinden istifa ederek Nazik Bağlantı Partisi (BBP)’ye katıldı. Çivril’da toplamda 60 yıpranmamış örgen üzere rozet geçici töreni düzenlendi. Yıpranmamış üyelere parti rozetlerini BBP İl Başkanı İsmail Karateke, taktı. Rozet eğreti töreninin arkası sıra ilçeye vabeste Kıralan Mahallesinde Martir önder Muhsin Yazıcıoğlu ve şüheda amacıyla lokma hayrı yapıldı. BBP İl Başkanı Karateke ve BBP’liler ilçe merkezi ve mahallelerde esnaf ziyareti yaptı. Kale ilçesinden bilahare Çivril ilçesinde bile partiye dolgun katılımla ilişik kendisine rozet uyumsuz töreni düzenlediklerini belirten BBP İl Başkanı Karateke, “Partimiz 2023 umumi seçme ve 2024 domestik seçimlere teşkilatlarını güçlendirerek, milletimizin okkalı teveccühü ile üye katılımları devam etmektedir. Hele Çivril teşkilatımıza Gelecek Partisinden ricat eden İlçe başkanı ile 16 dirilik ve toplamda 60 sevimli elan Büyük Bağlantı ailemize katılmışlardır. Kendilerine leziz geldiniz diyorum. Bu açar ile dahi Çivril koordinatörümüz Sercan Çıpa, ilçe başkanımız Erhan Taşdemir ve yönetimine da çalışkan çalışmalarından ötürü teşekkürname ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Partimiz değme ahit olduğu kabilinden milletin sesi devlete uzanan eli olmaya bitmeme etmektedir. Milli ve aktif ululuk şiarıyla Umumi Başkanımız Mustafa Destici’nin talimatlarıyla parçalanmamış intihap çevrelerinde olduğu üzere Denizli’mizde da kudretli görünmek üzere hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Amacımız Denizli’dahi yer beş altı 1 milletvekili ve hedeflediğimiz belediyeleri kazanarak Şehit liderimiz Muhsin başkanımızın da dediği kadar “Elleri hiçbir kire bulaşmamış kudretli kadrolar ile hemşerilerimize hizmet etmek” dedi.

Lokma hayrına katıldılar

Partiye eskimemiş katılan üyeler amacıyla planlı rozet uyumsuz töreninin arkası sıra BBP İl Başkanı İsmail Karateke ve yer umumi heyet üyeleri, Çivril ilçesine bağlı Kıralan Mahallesi’nde Muhsin Yazıcıoğlu ve şüheda için planlı lokma hayrına katıldı. – DENİZLİ

Share: