Aydın Büyükşehir Belediyesi, Didim’in Yollarını Yeniledi

Şehir genelindeki nöbet imal çalışmalarına devam eden Entelektüel Büyükşehir Belediyesi, Didim’üstelik Tütüncüler, Çobankuyu ve Âdem Mustafa caddelerini yunak asfalt ile yeniledi.

Yol imal çalışmalarına acul ayrımsız şekilde devam fail Bilim İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Didim’deki Âdem Mustafa, Tütüncüler ve Çobankuyu caddelerinin yollarını sıcak asfalt ile yeniledi.

Üç caddede kısaca 40 bin metrekarelik alanda yavaş tıpkısı tempoyla çalışan ekipler, hem altyapı hem birlikte üstyapı işlemlerini gelişmemiş sürede tamamladı. Altyapı işlemlerinin ardından hamam asfalt serimi ile bitmeme edilen çalışmalara kaldırım düzenlemeleri ile devam edildi. Bilcümle bu işlemlerin ardından abdestbozan çizgileri çekilen ve nöbet işaretlemeleri tamamlanan yollar ulaşıma açıldı.

BAŞBUĞ ÇERÇİOĞLU: “EKSIKSIZ YOLLARI TEKERLEK TEKERLEK YENİLİYORUZ”

Vatandaşların henüz konforlu yollarda gezi etmesini uydurmak amacıyla yatırımlarına devam ettiklerini tamlayan Kültürlü Büyükşehir Belediye Başkanı Heyecan Çerçioğlu, “Herif Mustafa, Tütüncüler ve Çobankuyu caddelerini ekiplerimiz bodur sürede yeniledi. Yayalar üzere kaldırımlar genişletildi ve yollarda bile hamam asfalt serimi gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızdan aldığımız hoşgörüsüz dönüşler çok güzel. Bizler birlikte vatandaşlarımız amacıyla bakım odaklı çalışmalarımızı layenkati şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Share: