Ayrı yaşadığı eşini 6 yerinden bıçaklayan isim yakalandı

Ordu’nun Ünye ilçesinde, ayrı yaşadığı eşi Canan Türk’ü (36) 6 yerinden bıçaklayarak dokunaklı yaralamasının arkası sıra kayıplara müdahil Naci T.(38), emniyetin ve jandarmanın düzenlediği düzenci faaliyetler sonucu yakalandı. Özlük, dini nikahla birlikte yaşadığı 2 çocuk annesi Öznur Temiz’in ölümüyle ilişkin de aranıyordu.

Ünye ilçesi Kaledere Mahallesi Harmandüzü Sokak’ta 3 Ekim tarihinde meydana gelen olayda, değişik suçlardan dahi aranması olan Naci T.(36) iddiaya bakarak anlaşamadığı ve ayrı yaşadığı eşi Canan Türk’ün evine balkondan girdi. Eşini 6 yerinden bıçaklayan koca, fenomen sonrası evden kaçtı. Bu esnada komşuları ise polis ve afiyet ekiplerine ihbarda bulundu. Olayda kırıcı yaralanan avrat, esenlik ekipleri eliyle Ünye Oran Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yerin altında saklanmaya çalışmış

Bıçaklama olayı sonrası Naci T.’nin kontrol çalışmalarını inceden inceye örümcek Ünye İlçe Inanma Müdürlüğü Düzenlilik Kürsü ekipleri ile Ünye İlçe Jandarma Komutanlığı’na sadık ekipler, zanlının Hanyanı Mahallesi’ndeki dere kenarında tıpkısı tarlada kurduğu çadırda kaldığını tespit etti. Ekipler yürüttükleri operasyon ile şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Burada yapılan incelemelerde Naci T.’nin çadır inşa etmek üzere toprağa kazı yaptığı ve kavuşum altında saklanmaya çalıştığı öğrenildi.

Öte yandan, çirkin Naci T.’nin mütenevvi suçlardan dahi sicilli olduğu ve üzerine aranma kararı olduğu bilgisine ulaşıldı.

2 çocuk annesi canlı kadının nahoş ölümü dolayısıyla aranıyordu

11 April 2022 tarihinde meydana mevrut olayda ise evinde zahir cesedi bulunan, dini nikahla alay malay yaşadığı 2 bala annesi Öznur Temiz’in ölümüyle ilgilendiren adına birlikte Naci T.’nin arandığı öğrenildi.

Şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor. – KALABALIK

Share: