Ayvazoğlu: “Çalışmamak, çalıştırmamak bir tane marifetleri, ayıp !”

YANLIŞSIZ Tümen Trabzon Mebus Ilkbahar Ayvazoğlu, CHP’nin Türkiye Nazik Millet Meclisi çalışmalarını engellediğini belirterek “Dezenformasyondan sönümsüz CHP, İYİ Öğür ve HDP’nin önderlik ettiği tehalüf; dalavere, bühtan ve tahriklerle toplumu kutuplaştırarak kişi varlığını sürdürmeye çalışıyor” dedi.

Türkiye’nin DÜRÜST Parti döneminde gerçeklik özgürlüklere kavuştuğunu belirten Saylav Ayvazoğlu “Özgürlükler konusu bizim de hassas olduğumuz tıpkısı konudur. Yanlışlık işleme özgürlüğü, suça motivasyon ika özgürlüğü, bunu ifşa özgürlüğü kabil tıpkısı hürriyet söz konusu değildir. Çocuklarımızın elan temiz, elan makul bilgilere ulaşabilecekleri sayısal aynı dünyanın oluşturulmasına dikkat gösteriyoruz. Damarı Bozuk halde çocuklarımızın özellikle içtimai medya üzerinden allak bullak ve topluluk ahlakını bozan bilgilere maruz kalmasına ayn yumamayız” ifadelerini kullandı.

TBMM’birlikte bitmeme eden Matbuat Kanunu ile Kâh Kanunlarda Farklılık Yapılmasına Dayalı Yasa Teklifi görüşmelerinin aykırılık milletvekilleri marifetiyle engellendiğini tamlayan Milletvekili Ayvazoğlu “TBMM’nin ciddiyetinden nasibini almamış koca adam adamlar, kadınlar sözüm ona ‘sansüre müfit!’ diye bas bas bağırarak meclisin çalışmasını sansürlemeye kilitli. Aylaklık Etmek, çalıştırmamak biricik marifetleri. Kusur!” diye niteleyerek tepkisini dile getirdi.

YANLIŞSIZ Parti’nin dezenformasyonla savaş üzerine toplumdan mevrut kâm ve hassasiyetleri dikkate alarak aranjman yaptığının altını çizen Mebus Ayvazoğlu “Çağın gelişen şartlarına göre kuşkusuz kullanılmamış düzenlemeler yapılıyorsa uygulayım bilimi ve sayısal dünyanın gelişmesiyle bile bakir kanuni düzenlemeler tahsis etmek kısırlık haline gelmiştir. Bu düzenlemeler tamamen amme ve sosyete yararına, birey adalet ve özgürlüklerini korumaya yönelik düzenlemelerdir. Bir insana zahir ki günlük hayatta giydirmek, bühtan atmak, garaz yayımlamak, zılgıt gitmek yanlışlık ise bu suçun toplumsal iletişim araçları üzerinden yapılmasının bile türel bir yaptırımı olmalıdır. Bizim yaptığımız düzenlemeleri çarpıtarak engellemeye çalışanların amacı sosyal medyayı ‘Cürüm İşleme Özgürlüğü’ alanı kendisine kısaltmak istemeleridir. Onlara bu fırsatı vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı. – TRABZON

Share: