Babacan: Karaman İl Başkanımız Burak Demirer, MHP Biçim İlçe Başkanının Başında Olduğu Tıpkısı Grubun Saldırısına Uğradı

Demokratlık ve Cüretkâr (REÇETE) Partisi Genel Başkanı Ulvi Babacan, “Karaman devlet başkanımız Burak Demirer ve gazeteci Hüseyin Ölger MHP minval ilçe başkanının başında olduğu bir grubun saldırısına uğradı. Burak Satış ve Hüseyin As’e eski olsun. Şiddeti yöntem zanneden bu zihniyetle mücadele edeceğiz” açıklamasını yaptı.

REÇETE Parti Genel Başkanı Yüce Babacan, partisinin Karaman İl Başkanı Burak Demirer’in saldırıya uğradığını açıkladı. Babacan, toplumsal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

“Karaman diyar başkanımız Burak Demirer ve gazeteci Hüseyin Ölger MHP merkez ilçe başkanının başında olduğu tıpkı grubun saldırısına uğradı. Burak Bey ve Hüseyin Satma’e eski olsun. Şiddeti yöntem zanneden bu zihniyetle uğraş edeceğiz.”

DERMAN Partisi Umumi Başbuğ Yardımcısı Mehmet Emniyetli Ekmen ise toplumsal medya hesabında, “Karaman İl Başkanımız Burak Demirer ve gazeteci Hüseyin Ölger, saat 00.15 sularında, MHP Karaman Model İlçe Başkanı ve 8-10 gönül vasıtasıyla sopalarla gösterişli saldırıya uğramışlardır. Görme altında tutulan arkadaşlarımıza önceki olsun. Dönek saldırılarla bizi yıldıramazsınız” açıklamasını yaptı.

Share: