Balıkesir Büyükşehirden majör “Sonbahar Konserleri”

Balıkesir Büyükşehirden balaban “Sonbahar Konserleri”

Buyruk Fert İğrek konserine şişman bent

BALIKESİR – Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sonbaharı kebir konserlerle taçlandırdı. Buyruk Can İğrek ile kapanış özne Büyükşehir Belediyesi konserine, İğrek’in hayranları balaban rabıt göstererek, salonu tıka basa doldurdu.

Balıkesir’birlikte toplumsal hayatı canlandıran programlarına mesafe vermeden devam fail Büyükşehir Belediyesi; 23, 24 ve 25 Son Teşrin günlerinde eke konserler düzenledi. “Bağ Bozumu Konserleri” adı altında gerçekleştirilen programlar, Balıkesir Üniversitesi Çağış Yerleşkesi’nde R&B, pop ve Türkçe rap tarzlarında söylediği şarkılarıyla Devir konseriyle başladı. Ertesi aktarılma üstelik Öğretmenler Günü’ne özel yüzü sıcak artist Ferhat Göçer konseri Şehit Turgut Salonu’nda binlerce sarıklı ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Konserlerin akıbet gününde ise Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde serencam dönemin yer yüzü sıcak sanatçılarından Emir Duygusal İğrek hayranları salonu tıka basa doldurdu.

Muhteşem bir atmosferde gerçekleştirilen konserlerin öncesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı sanatçılarından Yusuf Ağababa, Beyza İrtük ve Terane Ekti bile bildirme sevilen şarkılardan oluşan repertuarlarıyla seyircilere müzik ziyafeti yaşattı. “Hususi eyyam Balıkesir’da iyicene” diye birçok konser, görüşme, sergi, giyim gösterisi, ziyafet ve festival düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, şehrin sosyal hayatını hareketlendirmeye devam edecek.

Büyükşehir Belediyesi tamamlayacak

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde, Irade Fert İğrek konserinin düzenlendiği spor salonunun dahi karışma olduğu, içerisinde yüzme havuzu ve münhal spor alanlarının bulunduğu karambol; Darülfünun ve Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanacak protokol çerçevesinde hem Üniversite hem da Büyükşehir Belediyesi kullanımında olacak. Düzlük, hem üniversitelilerin hem da vatandaşların kullanımına degaje olacak.

Share: