Balıkesir’de meydana mevrut gidiş geliş kazasında 4 can yaralandı

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde meydana gelen gidiş geliş kazasında YANLIŞSIZ Tümen Balıkesir İl Başkanlığı vasıtasıyla gerçekleştirilecek olan toplantıya süzülmek için Erdek ilçesinden yola sâdır kol kaza yaptı.

Edinilen bilgilere bakarak Balıkesir’de gerçekleştirilecek olan toplantıya süzülmek için Erdek ilçesinden akım eden Erdek DÜRÜST Parti İlçe Teşkilatı Avrat Kolları Başkanı Baharat Koşan, Seçme İşleri Başkanı Nevin Ileri Uç Oyuncusu ve Seçme İşleri Komutan Yardımcısı Gül Uslu ile güdücü Cavit Özdemir’in içerisinde bulunduğu araba Bandırma ilçesi Mamun bahçeleri mevkiinde kaza yaptı.

Kazanın peşi sıra fenomen namına atıf edilen ambulans ile Bandırma Yetişek ve Araştırı Hastanesine irsal edilen yaralılar burada otama altına alındı.

Yaralıları hastanede mülakat fail DÜRÜST Fırka Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, yaralıların dirimsel tehlikesinin bulunmadığını, kazanın ise sürücünün larpadak yola fırlayan köpeğe çarpmamak üzere frene basmasının ardından arkadan gelen tırın çarpması nedeniyle gerçekleştiğini öğrendiklerini belirtti.

Share: