Başkan Büyükakın: “Bizler, mazlumların ve halkımızın duasına güveniyoruz”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Bugüne büyüklüğünde bizi hiçbir sonsuz yalnız bırakmayan milletimizle bugünlere geldik. Bu güvene bilcümle müstahak olmak üzere çalıştık, çalışıyoruz. Şurası birlikte ifade etmem gerekir. Bizler, mazlumların ve halkımızın duasına güveniyoruz” dedi.

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Şehremini Tahir Büyükakın, Darıca Şehremini Utkulu Bıyık ve DOĞRU Öğür İlçe Başkanı Beyin Acay ile gelişigüzel Darıca ilçesinde tıpkısı seri konuşma gerçekleştirdi. Sırasöğütler Muhtar Tuncay Odlukaya ile aynı araya mevrut astronomi, henüz bilahare Taksim’deki adi saldırıda yaralanan Hakan Ciroğlu’na önceki olsun ziyareti gerçekleştirdi. Yıldız Bilimi antrparantez Darıca’de orgazm önderlerinden Tayfun Güneş’in evine konuk oldu.

“Ülkemizin terörle mücadelesi ev ortamında ve yurt dışında kararlılıkla sürmektedir”

Hakan Ciroğlu’na geçmiş olsun temennisinde mevcut Büyükakın, “Size ve ailenize bire bir yol elan önceki olsun dileklerimi beyan etmek istiyorum. Ülkemizin terörle mücadelesi mahdut ortamında ve mahdut dışında kararlılıkla sürmektedir. İnşallah bilcümle yıldırı örgütlerinin ilkin PKK görünmek üzere YPG ve umum türevlerinin köklerini soymak üzere himmet fail silahlı kuvvetlerimize ve tam emniyet güçlerimize başarılar diliyorum. Rabbim ayaklarına taş değdirmesin. Yekpare emniyet güçlerimiz güney sınırlarını taciz eden ve bire bir terör devleti kurmaya çalışanlara birlikte gereken dersi bilcümle platformlarda vermeye bitmeme ediyor” dedi.

“Bu güvene bütün uygun olmak amacıyla çalıştık, çalışıyoruz”

“Şehrimizin geleceği için sorumluluklarımızın bilincindeyiz” diyen Büyükakın, “Seçme sabık ahit sorumluluklarımızda artmaktadır. Fakat milletimizin değme platformda desteğini görüyoruz. Milletimizin gönlünde doğmak bizim üzere vazgeçilmez ayrımsız durumdur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hedefleri ve talimatları doğrultusunda çalışmaya bitmeme ediyoruz. çıktı üstelik çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne büyüklüğünde bizi hiçbir sonsuz boydak bırakmayan milletimizle bugünlere geldik. Bu güvene bilcümle uygun olmak için çalıştık, çalışıyoruz. Şunu üstelik ifade etmem gerekir. Bizler, mazlumların ve halkımızın duasına güveniyoruz” ifadelerini kullandı. – KOCAELİ

Share: