Başkan Vidinlioğlu; “Şehrimizi ati nesillere henüz ruhlu, elan yaşanabilir şekilde doğrulama edeceğiz”

Kastamonu’da hesaplı çalışmaları inceleyen Şehremini Rahmi Galip Vidinlioğlu, “Yakaladığımız iri birliktelikle şehrimizi ati nesillere elan diri, elan yaşanabilir şekilde konfirmasyon edeceğiz” dedi.

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Uray Komutan Yardımcısı Ulak Köprülü ve birim müdürleriyle alay malay, mülk merkezinde düzenlenen çalışmaları yerinde inceledi. Ayan Hayat Merkezi, Huzurevi ve Nemli Hizmet Merkezi, asfalt ile yaya kaldırımı çalışmalarını inceleyici Komutan Vidinlioğlu, Kastamonu Belediyesi’nin parçalanmamış gücüyle sahada olduğunu ve şehri adeta şantiye alanına çevirdiğini söyledi.

Yıllardır bitmeme fail sorunları iletilmek için heybetli adımlar attıklarını belirten Komutan Vidinlioğlu, “Ne demiştik. Parçalanmamış engelleri kaldırmalıyız. Birliktelikle bu işi tığ başarırız. Şükürler olsun bugün Bulutsuz Dirim Merkezi projemizde sona geldik. Temmuz ayı böylecene temelini attığımız merkezimiz kısa zamanda kapılarını açacak. Yeniden Huzurevi ve Nemli Bakım Merkezi projemizde sona geldi. İç tefrişatı yapılıyor. Mukannen prosedürler var. Ekiplerimiz onları de tamamlıyor. İnşallah derakap burayı bile hizmete açacağız. Şehrimizin tretuvarlarını yeniliyoruz. Henüz iyice ve emniyetli tıpkısı kuzuluk getiriyoruz. Asfalt çalışmalarına hız verdik. Önümüzdeki süreçte elan bile hızlanacağız” dedi.

Şehrin rastgele sorunuyla dertlendiğini, hal için çalışmalar ve görüşmeler yaptıklarını söyleyen Vidinlioğlu, “Kastamonu benim sevdam. Şehrimin değme sorunuyla dertleniyorum. Bizim görevimiz olsun olmasın bu sorunların çözümü amacıyla elimizden geleni yapıyoruz. Ankara’ya yaptığımız ziyaretlerde bu sorunları iletiyoruz. Çözümleri için öneriler sunuyor, pekâlâ işin bire bir ucundan de tutuyoruz. İnanıyorum kim yakaladığımız iri birliktelikle şehrimizi ati nesillere elan hayat dolu daha yaşanabilir şekilde tasdik edeceğiz. Yaptığımız ve yapacağımız projelerle insanlarımıza bakım etmenin hazzını yaşamaya bitmeme edeceğiz. Bu doğrultuda Kastamonu halkından üstelik balaban bindi alıyoruz. Tüm hemşehrilerime bizlere verdikleri desteklerden ötürü teşekkürname ediyorum. Biliyorum ki el birliğiyle şehrimizi geliştirecek ve büyüteceğiz” ifadelerini kullandı. – KASTAMONU

Share: