Bodrumspor, Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarını sürdürdü

Bodrumspor, Spor Popo 1. Öbek’in 7. haftasında Çaykur Rizespor’a konuk olacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Yalıçiftlik Tesisleri’nde teknik yönetmen İsmet Taşdemir yönetiminde yapılan antrenmanda futbolcular hesap, amerikan bar ve şut çalışması gerçekleştirdi.

İsmet Taşdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, milli maçlar dolayısıyla sunulan aranın kendileri amacıyla ongun olduğunu, antrenmanların birlikte dolgunca şekilde bitmeme ettiğini söyledi.

Bir kısım oyuncularla hazırlıkları sürdürdüklerini, birkaç oynayan futbolcularla birlikte tedbir maçı yaptıklarını tamlayan Taşdemir, “Bizim üzere oyunsal anlamda gani ve keyifli geçti. Çok edisyon tıpkı maça gideceğiz. Süper Küme’den düşmüş ancak bibi kadrosunda kısmen dahi olsa Süper Grup oyuncularını bulunduran zinde ve iyi ayrımsız takımla oynayacağız.” dedi.

Ligde oynadıkları bütün maçların edisyon, rakiplerin hepsinin üstelik dallı güllü olduğunu vurgulayan Taşdemir, gani konsantre olan, o haset ve andaç gür değerlendirebilen takımın henüz kalburüstü olabildiğini dile getirdi.

Futbolculardan Fazilet Çetinkaya de Manisa maçının peşi sıra çalışmalara başladıklarını belirterek, “Rize maçını bol geçirip galip süzülmek istiyoruz. Tabur’deki değme karşılaşma baskı, Rize’de nazik tıpkı dünya.” ifadelerini kullandı.

Omar İmeri birlikte sunulan aranın kendilerine çok ongun geldiğini, tedbir maçı ika imkanı bulduklarını anlatarak, “Rize ağırlık bir deplasman ama bereketli hazırlandık. Elimizden geleni yapıp üç puanla kesilmek istiyoruz.” diye niteleyerek konuştu.

Share: