Bolu tutum haberleri: Bolu TSO Başkanlığına Türker Üzücü baştan seçildi

Bolu Tecim ve Sanayi Odası (TSO) Umumi Heyet Başkanlığına kâin başkan Türker Elem yeniden getirildi.

TSO binasında 40 üyenin oy kullandığı seçimlerde, TSO Yönetim Kurulu Başkanı, Sedir Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar (TOBB) Delegeleri ve Düzen Bağı Oturmuş üyeleri mahsus oldu.

Tek çizelge üzerinden gerçekleşen seçimlerde Türker Acı Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilirken, Meclis Başkanı ise Aydoğan Tekin oldu.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının arkası sıra konuşan Çığlık, “Eskimemiş bire bir çevrim, yıpranmamış tıpkısı cümbüş.” dedi.

Acı, üyelerin takdiriyle yine komutan seçildiğini vurgulayarak, “Yaptığımız projeler var, devam edecek projelerimiz var. Yüce olan hep beraber adamakıllı projeleri akdetmek. İş dünyasının problemlerini bile biliyoruz. Tekrar bakir dönemimiz kıvrak olsun. Rüya ediyorum ki bu dolaşma henüz mübarek, elan aklık işlere imza atarız.” diye konuştu.

Meclisi 4 yıl boyunca dubara edeceğini tamlayan Tekin ise “Sayın Türker düşünce başkanlığını ve yönetim kurulunu üstelik kutluyorum. Kendisiyle tınlamalı benzeri şekilde çalışacağımızı beklenti ediyorum.” ifadesini kullandı.

Share: