Bolusporlu Tugay Kacar, ligdeki durumlarını değerlendirdi Açıklaması

Spor Kaba But 1. Klasman takımlarından Boluspor’un tecrübeli ölçülü düz oyuncusu Tugay Kacar, sezona ongun başladıklarına inandığını söyledi.

Bolu ekibi, cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Ankara Keçiörengücü maçının hazırlıkları kapsamında çalışmalarını basına kapalı kendisine sürdürdü.

Kırmızı-beyazlı kadro, sezonun ilk 7 haftası geride kalırken oynadığı 6 karşılaşmanın 3’ünden galip ayrılırken, 2 muadele ve 1 üstelik mağlubiyet alıp, 11 nokta kazandı.

Boluspor, deplasmanda oynayacağı Ankara Keçiörengücü maçından da galibiyetle dönerek puanını 14’e çıkartmayı hedefliyor.

Takımın tecrübeli mutedil düzlük oyuncusu Tuğgeneral Kacar, gazetecilere yaptığı açıklamada, sabık hafta oynadıkları ve 0-0 berabere kaldıkları Tuzlaspor maçına ilgili, “Tafsilatlı bir meydanlık oldu Tuzlaspor maçı öncesi. Üç haftalık aynı müddet. Tabii benim üstelik 2 hafta sakatlığım vardı. Göztepe maçında oynayamamıştım. Tuzlaspor maçında hocam bana yıldız verdi. Cemi amade olmadan çıktım amma elimden geleni yaptım.” ifadelerini kullandı.

Şu anda Ankara Keçiörengücü maçının hazırlıklarına devam ettiklerini kaydeden Liva, “Onlar üstelik güçlü benzeri rakip. Temas pik bürümek üzere çıkıyoruz. Orada evire çevire bir akıbet alacağımızı düşünüyorum. İnşallah düşündüğümüz üzere evet. Umarım Ankara Keçiörengücü maçında sahada olacağım. Yüzdelik 100’ümle savaşım edeceğim. İnşallah 3 puanla oradan döneriz.” diye niteleyerek konuştu.

Tugay Kacar, bu sene Boluspor olarak gayet iyice bir ser yaptıklarını dile getirerek, “Akıbet 3 seneye baktığımız ant sunu ferah başlangıcımızı yaptık. Bence artı aynı gelgel var. Taraftarımızın da biraz götürümlü olması gerekiyor. Futbol bu, 3 müessir baziçe ama şu dakika her husus sunturlu. 30 maçımız var. Alınabilecek 90 puan var ortada. Altı maçta alınan fakül (11) bence esas namına gayet iyicene. Hedefe müracaat etmek için tıpkısı dizi yakalamamız gerekiyor. Bunu biliyoruz ve başaracak güçteyiz. İnşallah bunu yapabiliriz.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: