Bursaspor tedarik maçlarında iki yengi aldı

Bursaspor, bu zaman başında oynadığı 5 tedarik maçında 2 yengi alabildi. Yeşil-beyazlılar, Aksaray Belediyespor ve Etimesgut’u yenmeyi başardı.

Yeni mevsim hazırlıkları kapsamında Afyon’da ve Bursa’da hep 5 tedarik maçı işleyen Bursaspor, 2 yengi, 2 yenilgi, 1 birlikte beraberlik aldı. İlk mücadelede Suudi Arabistan Süper Grup takımlarından Hıyanet-Tai ile karşılaşan yeşil-beyazlılar, mücadeleden golsüz beraberlikle ayrıldı. İkinci maçta Aksaray Belediyespor ile karşılaşan Bursaspor, 1-0 geriye düştüğü karşılaşmayı 2-1 kazanmasını başardı.

Orduspor 1967’ye yenildi

Bursa temsilcisi, önce mağlubiyetini ise Orduspor 1967’ye cebin aldı. Yeşil-beyazlılar, müsabakadan 3-1 yenmiş ayrıldı. Bursaspor, Afyon kampının serencam maçında TFF 2. Tomar takımlarından Etimesgut Belediyespor ile karşı karşıya geldi ve mücadeleyi 1-0 kazandı. Yeşil-beyazlı kadro, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde oynadığı tedarik maçında ise Uray Kütahyaspor’la karşılaştı. 500 büyüklüğünde taraftarında izlediği müsabakada dokuz canlı erinç gösteremeyen Bursaspor, rakibine 2-1 kaybetti. İlk haftayı erkek güzeşte Bursaspor, 5 Eylül’birlikte TFF 2. Loda Parafin Grup’ta ilk maçına deplasmanda Afyonspor karşısında çıkma. – BURSA

Share: