Büyük Babacan’dan Cesamet Bahçeli’ye yönelik anif ifadeler: Bugüne kadar bu ülkeye bir faydası oldu mu?

El Erki ve Hücum (DEVA) Partisi Umumi Başkanı Ali Babacan, partisinin toplamda 3’ncü mitinginin gerçekleştirildiği Yozgat’ta açıklamalarda bulundu. Konuşmasında MHP lideri Bahçeli’ye aksülamel gösteren Babacan, “Bire Bir ayağı siyasetin içinde, tıpkı ayağı şiddetin içre” dedi. İktidarın 2023 hedeflerine değinen Babacan, “Bu domuzuna hedeflere giden yoldan saptılar” ifadesini kullandı.

“BİLDİĞİ BIRICIK MOLEKÜL KİN VE NEFRET”

Mürtefi Babacan şöyle konuştu: “Haddinden Fazla nazik ayrımsız demokrasi mücadelesi veriyoruz. Henüz geçmiş akşam Karaman yer başkanımıza, onlarca kişinin gözü uğrunda hücum oldu. Bu Bahçeli’nin bugüne kadar bu ülkeye tıpkısı faydası oldu mu? Bildiği yegâne özdek var… Garaz, tiksinti. Ayrıksı dahi bildiği bire bir şey namevcut. Ayrımsız ayağı siyasetin zarfında, bire bir ayağı şiddetin ortamında. Bahçeli ve ortağının ülkeyi bataklığa sürüklemesine müsaade vermeyeceğiz.

“TÜRKİYE’NİN 2023 HEDEFLERİNE NE OLDU?”

ZAMANINDA Türkiye’nin 2023 hedefleri vardı. Şunun şurasında 2023’e 4 kamer kaldı. 2023 hedeflerimize ne oldu Beştepe? Yaşama başı dirimsel 25 bin dolara yükselecekti. Olmadı. Ülkemizi dünyanın evvel 10 ekonomisi içerisine sokacaktı. Hangi oldu? Olmadı. İhracatımız 500 milyar dolara çıkacaktı. Olmadı. Bu adamakıllı hedeflere giden yoldan saptılar. Bunlar ülkeyi, muazzam Türkiye’yi sokak sokaklara soktular. Debelenip duruyorlar.”Share: