Çalışanlar yılda 6 hafta istediği yerden çalışabilecek

Publicis Groupe acun çapındaki tamlık çalışanlarına esneklik, punt ve nema imkanını bire bir arada sunan sentetik zeka destekli platformu olan Marcel’e hususi benzeri deneyim programı olan Work Your World’ü 7 Ara’ta duyurdu.

2022 Aile kocaoğlan bakımından, Publicis Groupe bünyesindeki gelişigüzel etkin, acun genelinde grubun sağlık gösterdiği temas ülkede 6 haftaya vasıl sürelerde çalışabilecek.

Publicis Groupe Küresel Başkanı ve CEO’akarsu Arthur Sadoun: “Hibrit dünyanın Publicis’teki herkes amacıyla benzeri fırsata dönüşebilmesi ve çalışma hayatının geleceğini elan doğurucu ve cüretkar hale tefhim etmek amacıyla ince süredir çalışıyoruz. Pandeminin sona ermediğini biliyoruz, dünyanın temas devir diliminde baştan duraksayabileceğinin üstelik farkındayız. Ancak bu boyut, ufkumuzu ve perspektifimizi yakalamak üzere aynı neden değil. İleriye müteveccih hareket etmeye devam edeceğiz. Zira kriz bir dönem sona erecek ve tığ çalışanlarımızın, Publicis’teki aç ve zatî deneyimlerini eşsiz hale getirmekle yükümlüyüz” şeklinde konuştu.

Publicis Groupe Toptan CSO’akarsu Carlo Serrano ise; “Pandeminin kısıtlamalarına rağmen çalışanlarımız serencam merhale çalışkan ve odaklı bir şekilde çalıştı ve bir kendileri kabilinden, yarar sağlayıcı ve mükemmel ayrımsız şirkette çalışmayı adalet ediyorlar. Work Your Wold programı, küresel çaptaki ölçeğimiz, yelpaze ilkemiz ve Marcel sayesinde, rastgele Publicis çalışanının daha büyük, elan bol ve henüz aydınlık bire bir dünyada yol almasına yardım edebilecek” dedi.

Share: