Casper’ın yeni telefonu VIA E30 Plus satışa imdi

Casper’ın eskimemiş telefonu VIA E30 Plus tüketicilerin kullanımına sunuldu.

Şirket açıklamasına göre, her an herhangi bir yerde kullanıcıların ellerinde olan fikirli telefonlardan beklentiler son yıllarda trend ihtiyaçlara müteveccih değişim gösteriyor. Tüketiciler serbest ekrandan üstün teknolojiye sahip kameraya, etkili bataryadan faziletkâr kapasiteli dahili belleklere büyüklüğünde elan ateş parçası telefonlara ihtiyaç duyuyor.

Tüm ihtiyaçlarını üstelik akla yatkın bir fiyatla ve kaliteli donanımla eksiltmek isteyen tüketicilerin isteklerine Türkiye’nin teknoloji markası Casper karşılık veriyor.

Android 11 sürümünün meydan aldığı Casper’ın eskimemiş telefonu VIA E30 Plus, tüketicilere degaje açılı gerçeklik fotoğrafların çekilmesine, MediaTek Helio G35 işlemci ile maksimum güce ulaşılmasına ve 5.000 mAh’lik hayat dolu bataryasıyla da detaylı pil ömrüne imkân tanıyor. Antrparantez kullanıcıların elan sonraları alacağı Android 12 güncellemesiyle gelişigüzel yer aktüel ve hızlı yazılım kullanımı da bitmeme edecek.

Yüksek teknolojiye erbap kameraların bulunduğu telefonlar kullanıcıların geçmiş tercihi olabiliyor. 16MP temel kamerasını destekleyici 5MP eklenmiş almaç ile 115 derecelik açık açılı fotoğrafların çekilebildiği Casper VIA E30 Plus, 2MP Bokeh kamerası ile fotoğraflara derinlik katabiliyor, faziletkâr çözünürlük performansının ayrımlı modlar ile desteklendiği 8MP’ye cemaat yöre kamerasıyla birlikte beğenisi erdemli fotoğrafları kullanıcılara yaratıyor.

Üstün zekalı müşteri teknolojisine birlikte topluluk VIA E30 Plus, tıpkısı zamanda AI alıcı ile 12 ayrımlı kategoriyi bünyesinde barındırıp, fotoğraf simultane yer akla yatkın kategoriyi seçmece fotoğrafı kategoriye göre optimize ediyor. Ayrıca kullanıcıların ışık sanatını VIA E30 Plus ile keşfetmelerini sağlayıcı Casper, 12 ayrı elektrik modu ile istekli foto dünyasına adım atmayı da kolaylaştırıyor.

Geniş ekranda azami olgunluk sunuluyor

Kullanıcılar bundan sonra geniş ekranlarda videoları tutkun olmak, oyunları iğfal etmek istiyor. Casper, yüzde 89.8 görüntülük cisim oranı, HD ve 6.528″ açık ekranına sahip bakir VIA E30 Plus telefonunda kullanıcılarına geniş görüntüleme açısı deneyimini maksimal verimlilikle sunuyor.

Damla kertik ekranın bulunduğu VIA E30 Plus, tüketicilerin çalgı, videoteyp ve fotoğraflarını ayrıntılı süre arşivleyebileceği 128GB ROM’a cemaat geniş ambarlama alanını bile barındırıyor. Tıpkısı zamanda 4GB RAM yardımıyla de telefonun açıldığı andan itibaren aceleci olmasını sağlayan Casper, 8 çekirdeğe cemaat MediaTek Helio G35 işlemcisiyle birlikte maksimum gücü vadediyor. Ayrıca 5000 mAh değerine ve çokbilmiş erke yönetimi teknolojisine cemaat melez sayesinde mufassal dirlik ve birinci sınıf deneyimler dahi sunan VIA E30 Plus, kullanıcılara 1 şarjla 11 saat 720P videoteyp izlemeyi, 135 saat Stand By konumda telefonun kalmasını ve 45 saat 2G ile istişare fırsatını tanıyor. Dokunmatik parmak izi ve beniz tanıma sensörleriyle de efdal düzenlilik düzeyinde kullanımların gerçekleştirildiği yıpranmamış VIA E30 Plus, Android 11 sürümüyle üstelik kullanıcılara bildirme edimsel ayrıcalıkları sunuyorken Android 12 güncellemesi birlikte kullanıcılara gelecek.

Share: