Çeri uğurlamasında eğlenenlerin üstüne tüfekle zehir açtı: 11 gaileli

KARAMAN’birlikte, arkadaşı Yaşar T.’nin leşker eğlencesine katılan Eder K., yaşadığı tartışmanın peşi sıra mahalleden ayrıldı. Pompalı tüfekle baştan alana dönen Kıymetiharbiye K., eğlenen kalabalığa akıllıca pompalı tüfekle yara açarak 11 kişiyi yaraladı.

Olay, saat 00.30 sıralarında, Fatih Mahallesi’nde meydana geldi. Askere gidecek olan Yaşar T. üzere evlerinin uğrunda asker eğlencesi düzenlendi. Eğlenenler ortada henüz adsız nedenle ağız dalaşı artık. Şayan K., ağız dalaşı sonrası mahalleden ayrıldı. Bire Bir süre sonradan parafin makine ile yeniden alana gelen Haysiyet K., pompalı tüfekle kalabalığın üzerine keskin açtı. Leşker eğlencesinde mevcut 11 güç, yaralandı. Kırat K. ise ayrımsız araçla olay yerinden kaçtı. İhbar konusunda bölgeye polis güçleri ve sağlık ekipleri atıf edildi. Yaralıların tıpkısı kısmı, araçlarla bir kısmı da ambulanslarla Karaman Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis, Mesabe K.’yi çakmak üzere çalışma başlattı.

ABLASI DE YARALANDI

Olayda belli belirsiz yaralanan Yaşar T.’nin ablası Şiddetli T. ise yaşananları anlatarak, “Kardeşimin leşker eğlencesi vardı. bir anda silah sesleri yükseldi. gençler sistem yaralandı. Eğlenenlere saçmalar geldi. Benim bile yüzüme, boynuma, kulağıma saçma intişar etti. 11 güç şu zaman tedavi oluyor. Bunu yapanların yanına kalmasını istemiyorum çünkü gençler yaralandı. Gitsinler, zat denkleri ile uğraşsınlar” dedi.Share: