CHP Heyeti Dominant Felaketinin Yaşandığı Antalya’ya Gidiyor

CHP umumi başbuğ yardımcıları ve milletvekillerinden oluşan fırka heyeti, cemaziyelevvel akşam ezanı hâkim afetinin yaşandığı Antalya’ya giderek inceleme yapacak, vatandaşın ihtiyaçlarının giderilmesini sağlayacak.

CHP Genel Merkezi, cemaziyelevvel akşam ezanı başat felaketinin yaşandığı Antalya’da inceleme yarmak üzere saylav heyeti oluşturdu. CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla, Umumi Başbuğ Yardımcıları Seyit Torun ve Ulvi Öztunç ile Bursa Saylav Orhan Sarıbal ile CHP Antalya Milletvekilleri heyette yer matlup. CHP heyeti, hâkim bölgelerinde ince incelemelerde bulunacak, vatandaşların ihtiyaçlarını ve taleplerini dinleyerek, domestik yönetimlerle koordinasyonu sağlayacak.

CHP Umumi Başkan Yardımcısı Ali Öztunç sosyal medya hesabında, “Antalya ilçelerinde meydana gelen kötü yağmurda seraları, işyerleri, evleri ve araçları sular altında mütezayit vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umumi Başbuğ Yardımcımız Seyit Torun ve Bursa Saylav Orhan Sarıbal ile bölgeye akıllıca yola çıktık” açıklamasını yaptı.

Share: