CHP Iğdır İl Başkanlığı’na Baysal Ünsallar Atandı

SERDAR ÜNSAL

Yardım Artantaşın istifasıyla boşalan CHP Iğdır İl Başkanlığı’na, CHP Umumi Merkezi vasıtasıyla Baysal Ünsallar atandı. Ünsallar, “Hedefimiz, 2023 yılında yapılacak olan seçimde yeryüzü iyi sonucu ahzetmek üzere çalışmaktır. Bana bu görevi layık görenleri utangaç etmeyeceğim” dedi.

CHP Umumi Merkezi, iki hafta vekaleten planlı CHP Iğdır İl Başkanlığı’na, partinin muhtelif kademelerinde fariza özne ve halen el yönetiminde kâin Baysal Ünsallar getirildi.

“HEDEFİMİZ, 2023 YILINDA YAPILACAK OLAN SEÇİMDE YER İYİ SONUCU KABUL ETMEK İÇİN ÇALIŞMAKTIR”

Baysal Ünsallar’ın, seçimlere beş altı bir müddet kalması sebebiyle toprak başkanlığı görevini seçimlere büyüklüğünde yürüteceği ve seçimlerden sonra kongre yapılacağı bildirildi. Baysal Ünsallar, yaptığı kayıtlı açıklamada, “Umumi Başkan’ımızın takdiri ile yer başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Yıllardır partimizin toyluk kollarından başlayarak seçme kademesinde fariza yaptım. Partimin işleyişini, Iğdır’ın politik atmosferini, iktidara revan CHP’nin misyonunu biliyorum. Teşkilatımızda işyar olan arkadaşlarımızla gelişigüzel şehrimize arz gür hizmeti verebilmek amacıyla sakır sakır demeden çalışacak ve iktidara yürüyen partimizin hizmetinde olacağız. Hedefimiz, 2023 yılında yapılacak olan seçimde sunu dolgunca sonucu kabul etmek üzere çalışmaktır. Bana bu görevi müstahak görenleri mahcup etmeyeceğim” dedi.

Share: