CHP’li büyükşehir şehremaneti başkanları Ordu’da esnafı mülakat etti

CHP’li 10 büyükşehir belediye reisi, Ordu’de esnaf ve vatandaşlarla tıpkı araya geldi.

Büyükşehir uray başkanları, kentte düzenlenen “Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması”nın peşi sıra Altınordu ilçesinde esnaf ziyareti yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Reisi Ekrem İmamoğlu, İsmetpaşa Caddesi’nde vatandaşlarla dostane etti, fotoğraf çektirdi. Esnafın sav ve taleplerini dinleyen İmamoğlu, aksiyon yeri sahipleri ve çalışanlara kolaylıklar diledi.

İmamoğlu, tıpkı esnaf ziyaretinde, insanların çarpık çurpuk aksata yapabilmesini irade ederek, “Herkesin geliri ferah olsun. Temennimiz o. Tutum bereketli olursa dirlik de henüz erdemli arkaç dirimlik. İşsiz insanımız olmasın. Öyle dualar ediyoruz, çalışıyoruz. Bütün gelişigüzel başarırız inşallah.” dedi.

Ankara Büyükşehir Şehremini Mansur Ciddi, Süleyman Baht Caddesi güzergahında esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Bronz Soyer ile Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hırslı Çerçioğlu da Sırrıpaşa Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Reisi Haysiyet Albayrak, Adana Büyükşehir Şehremini Zeydan Karalar, Muğla Büyükşehir Şehremini Osman Gürün, Hatay Büyükşehir Belediye Reisi Lütfü Cenk ve Sazak Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer da esnaf ve vatandaşlarla kardeşçe etti.

Daha bilahare bir araya gelen büyükşehir belediye başkanları, sahilde naşir vatandaşları selamladı.

Programlara, CHP Yerli Yönetimlerden Sorumlu Umumi Başbuğ Yardımcısı ve Cıvıl Cıvıl Mebus Seyit Torun, CHP Kalaba Mebus Mustafa Adıgüzel, CHP Kalabalık İl Başkanı Atila Atmaca, Gülyalı Şehremini Ulaş Bel ile gâh partililer de katıldı.

Share: