CHP’li uray başkanları Tekirdağ’da toplandı

Aydınlık Büyükşehir Şehremini Tutku Çerçioğlu, Büyükşehir Şehremaneti Başkanları Buluşması çerçevesinde 10 ilin büyükşehir şehremaneti başkanları ile Tekirdağ’da tıpkısı araya geldi.

Görgülü Büyükşehir Belediye Reisi Korkunç Çerçioğlu, belediyecilik çalışmalarında işbirliği ve fikir alışverişi yapılması için gerçekleştirilen Cumhuriyet Altını El Parti’li (CHP) Büyükşehir Şehremaneti Başkanları Buluşması’na katıldı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin familya sahipliğinde CHP Evcil Yönetimlerden Sorumlu Umumi Başbuğ Yardımcısı Seyit Torun’un katılımıyla 11.si gerçekleştirilen toplantıda yerini düzlük Başbuğ Çerçioğlu, bağlantı ve kardeşlik vurgusu yaparak “İşbirliği ortamında çalışmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

11 ilin büyükşehir belediye başkanlarının katıldığı mülakat ile ilişkin sosyal medya üzerinden paylaşım eden Başkan Çerçioğlu, paylaşımında “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Bedel Albayrak’ın familya sahipliğinde, Genel Başbuğ Yardımcımız Seyit Torun’un katılımıyla Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması’ndayız. Ülkemiz ve vatandaşlarımız için teşrikimesai içinde çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi. – AYDIN

Share: