“Çığır Lisesi Gelecek Garantisi Projesi” öğrencileri geleceğe hazırlıyor

Haliç Ticaret Odası Umumi Heyet Başkanı Recep Öztürk ve yönetimi, Kocaeli Valisi Seddar Çetin’a kaynak faaliyetleri üzerine hikmet verdi. Meslek Lisesi Ati Garantisi Projesi çerçevesinde, patika liselerinin elan işlevsel arkaç getirildiğini anlatım eden Öztürk, “Meslek liselerimizde terbiye gören öğrencilerimize staj desteği ve hisse senedi imkanı sunuyoruz. Amacımız, bu projemizi cemi Kocaeli’ye yaymak” dedi.

KTO heyeti Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u makamında görüşme etti. Koy Ticaret Odası Umumi Heyet Başkanı Öztürk, Kocaeli Valisi Seddar Güç’a ayn faaliyetleri için hikmet verirken, üyelere yönelik yaptıkları ve yapacakları çalışmaları üstelik anlattı. KTO yoluyla hayata geçirilen Iz Lisesi Ati Garantisi Projesi’nin önemine değinen Öztürk, “Çığır liselerimizin elan işlevsel ve tercih edilebilir olması amacıyla boşluk kendisine yaklaşık 4 yıldır uçucu okulumuz ile bir himmet gerçekleştiriyoruz. Meslek liselerimizde eğitim gören öğrencilerimize staj desteği ve hisse senedi imkanı sunuyoruz. Amacımız, bu projemizi tüm Kocaeli’ye yansıtmak” dedi.

İş birliklerini önemsediğini anlatım fail Ilbay Güç ise “Haliç Tecim Odası ilimizin önde gelen kurumlarından biridir. Bundan ahir süreçte de aksiyon birliğimiz devam edecektir. Ziyaretiniz üzere teşekkürname ediyorum” diye konuştu.

Ziyarette Umumi Heyet Başkanı Recep Öztürk’ün birlikte, Umumi Heyet Komutan Yardımcıları Mustafa Gülcan ve Mehmet Gümüş, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Akova, Fatih Uykun, Ayşe Hacet Aşar, Fatih Fidan, Mustafa Altun, Uğur Tığ, Ahmet Kaya, yarkurul üyeleri ile kadın ve gailesiz icra kurulu üyeleri Hazel Ayrıntılı, Ebru Korkmaz, Bilal Tomba Yunus Coşkun, Nihatcan Dolu ve Basar Umumi Sekreteri Berat Dogma hazır bulundu.

Çığır Lisesi Ati Garantisi Projesi nedir?

KTO içtimai sıklet projesi olarak hayata güzeşte “Meslek Lisesi Ati Garantisi Projesi” çerçevesinde 2018 yılından bu yana öğrencilerin staj eğitimlerini kalifiye almaları üzere organ gelişim yerlerine yerleştirilmeleri sağlanıyor. Benzeri zamanda, öğrencilerle aksiyon adamları benzeri araya getirilerek, kariyer günleri kombinasyon ediliyor. – KOCAELİ

Share: