Cumhur Reisi Erdoğan’ın mektubu esnafa ulaştırıldı

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Fırka’nin kuruluşunun 21. Yıl dönümü nedeniyle kaleme aldığı tezkere Adıyaman teşkilatı vasıtasıyla esnaflara ulaştırıldı.

TBMM Milli Defans Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Kültürlü, Saylav İbrahim Halil Fırat, İl Başbuğ Vekili Emrah Dedektör, Belediye Komutan Vekili Kutsal Ayaz, Suret İlçe Başkanı Mustafa Alkayış site merkezinde esnafları ziyaret ederek mektup dağıttı.

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan eliyle yazılan kitap, partililer yoluyla esnafların birlikte vatandaşlara de verildi.

Saylav Ahmet Münevver yaptığı açıklamada, “Partimizin 21. Bünye yıldönümü zımnında Cumhurbaşkanımızın selamı ve mektubunu hemşerilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Yaklaşık 30 bin mektubu vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Merkezde oluşturduğumuz 10 grup ile bire bir anda mektupları ulaştırmaya başladı. Türkiye’nin 2023 seçimlerine hazırlanan ve bu güne kadar yapılamaz denilenleri işleyen tıpkısı partiyiz. Halkımız bu güne büyüklüğünde duasıyla desteğiyle bütün yanımızda oldu. Çokça güzel aynı hazzetme var” dedi.

Milletvekili İbrahim Halil Fırat ise açıklamasında, “Bir olduk 21 olduk. Allah’ın izniyle bire bir çizgide bir bakım aşkıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Teşkilatımızla mektubu vatandaşlarımıza ulaştıracağız. İnşallah henüz birçok 21. Yılları kutlayacağız” dedi.

İl Başkan Vekili Emrah Kâşif, iklim ve kaza teşkilatlarının Cumhur Reisi ve DOĞRU Öğür Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği mektupları vatandaşlara ulaştırdığını kaydederek, olumlu ve evire çevire dönüşler aldıklarını söyledi.

Biçim İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ise, “Cumhurbaşkanımızın yazdığı bu evire çevire ve manalı mektubu halkımıza ulaştırıyoruz. Çalışmalarımıza küşayiş vermeden bitmeme ediyoruz. Milletvekillerimiz ve teşkilatımız ile buluşturduğumuz bu mektuptan çok evire çevire tepkiler alıyoruz” ifadelerini kullandı. – ADIYAMAN

Share: