Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektubu esnafa ulaştırıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, DOĞRU Tümen’nin kuruluşunun 21. Yıl dönümü zımnında kaleme aldığı kitap Adıyaman teşkilatı tarafından esnaflara ulaştırıldı.

TBMM Milli Defans Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Saylav Ahmet Görgülü, Saylav İbrahim Halil Fırat, İl Komutan Vekili Emrah Icatçı, Belediye Komutan Vekili Kutsi Ayaz, Hat İlçe Başkanı Mustafa Alkayış kent merkezinde esnafları ülfet ederek tezkere dağıttı.

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan yoluyla yazılan tezkere, partililer marifetiyle esnafların beraberinde vatandaşlara da verildi.

Mebus Ahmet Görgülü yaptığı açıklamada, “Partimizin 21. Yapı yıldönümü nedeniyle Cumhurbaşkanımızın selamı ve mektubunu hemşerilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Kısaca 30 bin mektubu vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Merkezde oluşturduğumuz 10 kol ile ayrımsız anda mektupları ulaştırmaya başladı. Türkiye’nin 2023 seçimlerine hazırlanan ve bu güne büyüklüğünde yapılamaz denilenleri fail aynı partiyiz. Halkımız bu güne kadar duasıyla desteğiyle bütün yanımızda oldu. Çok güzel tıpkısı teveccüh var” dedi.

Saylav İbrahim Halil Fırat ise açıklamasında, “Ayrımsız olduk 21 olduk. Allah’ın izniyle benzeri çizgide tıpkısı bakım aşkıyla çalışmalarımıza bitmeme edeceğiz. Teşkilatımızla mektubu vatandaşlarımıza ulaştıracağız. İnşallah henüz nice 21. Yılları kutlayacağız” dedi.

İl Komutan Vekili Emrah Bulucu, yer ve kaymakamlık teşkilatlarının Cumhurbaşkanı ve DÜRÜST Fırka Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği mektupları vatandaşlara ulaştırdığını kaydederek, olumlu ve pir dönüşler aldıklarını söyledi.

Format İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ise, “Cumhurbaşkanımızın yazdığı bu iyice ve manalı mektubu halkımıza ulaştırıyoruz. Çalışmalarımıza aleniyet vermeden bitmeme ediyoruz. Milletvekillerimiz ve teşkilatımız ile buluşturduğumuz bu mektuptan çokça pir tepkiler alıyoruz” ifadelerini kullandı. – ADIYAMAN

Share: