DEPREMDE ÖLEN 4 KİŞİ BOLU’DA TOPRAĞA VERİLDİ

KAHRAMANMARAŞ merkezli 10 ili etkileyen depremlerde hayatını kaybeden İmran Aydoğdu (25) Bolu’birlikte, Hatice Çekinmezlik (37) ve kızı Asya Yürek (12) Mudurnu’üstelik, 1,5 yaşındaki Yusuf Yavuz’un cenazesi de Dörtdivan’üstelik sonuç yolculuklarına uğurlandı.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremlerde Adıyaman’a turizm rehberliği eğitimi kabul etmek amacıyla revan İmran Aydoğdu yıkılan İsias Hotel’dahi hayatını kaybetti. İmran Aydoğdu’nun cenazesi memleketi Bolu’ya getirildi. Dinç kızın cenaze namazı Sümer Camii’nde öğle namazının peşi sıra kılındı. İmran Aydoğdu’nun sarıklı olan babası Porte Aydoğdu gözyaşı döktü. Genç kızın cenazesi Çığırtkanlar Mezarlığında toprağa verildi.

HATAY’DA ÖLEN ANA KIZ TOPRAĞA VERİLDİ

Hatay’da yıkılan binada hayatını kaybeden Hatice Cüret ve kızı Asya Hamaset’in da cenazeleri memleketi olan Bolu’nun Mudurnu ilçesine getirildi. Mudurnu’de Saika Beyazıd Camii’nde öğle namazının peşi sıra kılınan cenaze namazı sonrası anne ve kızının cenazeleri Dolayüz köyünde toprağa verildi.

YUSUF ÇAĞA AKIBET YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Adıyaman’birlikte ailesiyle alay malay depresyon altında artan 1,5 yaşındaki Yusuf Çetince yaşamını yitirirken, asil ve babası ise enkazdan kurtarıldı. Yusuf Güç’un bile cenazesi memleketi Bolu’nun Dörtdivan ilçesinde serencam yolculuğuna uğurlandı. Yusuf bebeğin cenazesi öğle namazının arkası sıra Dörtdivan Eşkal Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrasında tarz kabristanlığında toprağa verildi.

Share: