Depremzede Ecrin’e taşımalık kentte tevellüt haset sürprizi

Kahramanmaraş’ta Eş Güdümcü Ilbay yerine fariza eden Ağrı Valisi Dr. Osman Varol ve Dert Belediye Başkanı Müddeiumumi Sayan, taşımalık kentte faal Ecrin’e veladet haset sürprizi yaptı.

Kahramanmaraş’ta Koordinatör Vali olarak fariza işleyen Ağrı Valisi Dr. Osman Varol ve Ağrı Belediye Başkanı Müddeiumumi Sayan, taşımalık kenti ülfet ettikleri esnada orada diri minik Ecrin’in 9’uncu yaş haset olduğunu öğrendiler. Bunun üzerine Ilbay Varol, Komutan Sayan ve Kızılay gönüllüleri aldıkları pastayla arkadaşları ile birlikte baziçe oynayan Ecrin’e şaşırtı yaptı. Pastayı karşısında gören Ecrin, mutluluğunu gizleyemedi.

Konuya ait açıklamalarda mevcut Veca Şehremini Müddeiumumi Sayan, “Bugün konteyner kenti ziyaretimiz esnasında Ecrin’in gözyaşı haset olduğunu öğrendik. Sayın Valimiz ve Kızılay gönüllüleri ile alay malay doğum günü sürprizi yapmak istedik ve arkadaşlarının katılımıyla Ecrin’e çokça domuzuna tıpkı veladet haset gerçekleştirdik. Aşağılık kızımıza esaslı ve evire çevire tıpkı popülasyon diliyorum” dedi. – AĞRI

Share: