“DÜRÜST Toyluk İzmir”den Deneyimsizlik Çadırı

SELIM Tümen İzmir İl Deneyimsizlik Kolları Başkanlığının Bornova Basit Park’ta kurduğu ‘Gençlik Çadırı’nda çoluk çocuk; satranç, masa tenisi ile çoluk çocuk espas geçiriyor. Aynı zamanda aşure ayı ayı nedeniyle alaca aş dağıtımı da gerçekleştirildi. Alaca Aş dağıtımına katılan DÜRÜST Parti İzmir İl Başkanı Asalet Şanlı Sonsuz, DÜRÜST Parti İzmir Mebus Cemal Bekle ve AK Öğür İzmir İl Bilgisizlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak, angajman ve muadele mesajı verdi.

‘Gönül Seferberliği’ çerçevesinde, DÜRÜST Öğür İzmir İl Toyluk Kolları, Bornova, Buca, Bayraklı ve Karabağlar’de ‘Deneyimsizlik Çadırı’ kurdu. Ağustos kocaoğlan başında kurulan ve ay sonuna kadar birlikte dönem boyu celi olacak olan çadırlarda, gençlerin koridor geçirmesi için langırt, satranç, masa topu kabil oyunlar saha alırken, çadırlarda cahillik kolları tarafından ziyarete gelenlere SELIM Tümen’nin 20 yıl süresince yaptığı icraatler ve yapılacak olanlar anlatılıyor. Tıpkı zamanda, YANLIŞSIZ Fırka’ye uzuv atılmak talip gençlerin birlikte partiye üyelikleri gerçekleştiriliyor. YANLIŞSIZ Fırka Bornova Bilgisizlik Kolları aracılığıyla Bornova Banal Park’ta, ‘Bilgisizlik Çadırı’ yanı sıra, aşure ayı kocaoğlan dolayısıyla aşure ikramı de gerçekleştirildi. Aşure dağıtımına; YANLIŞSIZ Fırka İzmir İl Başkanı Soyluluk Mürtefi Sonsuz, SELIM Tümen İzmir Mebus Cemal Bekle, SELIM Öğür İzmir İl Bilgisizlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak katıldı. Pahal ve hareketli olan açıkça, vatandaşlara alaca aş ikramı gerçekleştirildi. Ayrıca, ‘Toyluk Çadırı’nda olan langırt, satranç, masa tenisi oyunlarından Daima, Bekle ve Taslak da oynadı.

“AK Öğür gençlerin genişlik aşkın oyunu kayran öğür olmuştur”

Muharrem ayında gençlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını rapor eden AK Öğür İzmir İl Başkanı Kerem Yüce Sonsuz, “AK Öğür, en fazla zinde üyeye ehil olan ve kurulduğu günden bugüne kadar bile gençlerin genişlik aşkın oyunu düzlük öğür olmuştur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da seçkin ant gençlere ehemmiyet vermiştir. Kurulan ‘Deneyimsizlik Çadırı’nda dopdolu etkinler bulunan. Gençlerimizle hem koridor geçirdik hem dahi aşure dağıtımına dahi katıldık. Aşure gününün ruhunda kardeşliğin, birliğin, sevginin, anlayışın ve hoşgörünün anlamı saklıdır. Bu duygu ve düşüncelerle bağlantı, el birliği, el birliği, paylaşma, el birliği ve bereketin simgesi alaca aş gününün bilcümle İslam alemine ve hemşerilerimize hayırlar getirmesini dilek ediyorum” dedi.

“DÜRÜST ailemizin gençleri çalışmaya devam ediyor”

SELIM Öğür İzmir Milletvekili Cemal Bekle dahi “DÜRÜST Aile’mizin gençleri, yorulmadan sürat kesmeden gelişigüzel zaman davamız için ülkemiz için çalışmaya bitmeme ediyor. İl ve kaymakamlık cahillik kollarımızın bu etkinliklerinden muhit teşekkürname ediyorum. Muharrem ayı nedeniyle aşureleri da gençlerimizle hemşehrilerimize ağırlama ettik. Hakeza zamanlar bizim tıpkı olduğumuzu, bire bir olunca aktif olduğumuzu bile hatırladığımız anlardır. Gönüllerde ayrılıklara değil kontak ve beraberliğimize araç olmalı, bizleri birbirimize sıkı sıkıya tıpkısı şekilde kenetlemelidir. Muharrem ayının ve aşure gününün İslam alemi ve bilcümle yabanlık için huzura, barışa, refaha ve hayırlara açar olmasını Cesim Allah’tan yalvarma ediyorum” diye niteleyerek konuştu.

“Yarınlarımızı, gençlerimizle düz yazı ediyoruz”

‘Gençlik Çadır’larını ağustos kocaoğlan itibari 4 farklı ilçede kurduklarını belirten YANLIŞSIZ Öğür İl Bilgisizlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Eskiz ise “AK Tümen, özverinin, fedakarlığın adıdır. Türkiye’bile gençlerin önünü açan, icraatlarıyla gençliğe önem veren bir partidir YANLIŞSIZ Öğür. Yarınlarımızı, gençlerimizle mensur ediyoruz. Kurduğumuz ‘Gençlik Çadır’larında partimizin 20 yıllık iktidarında yapılanları ve bundan sonra yapacaklarımızı de anlatıyoruz. Gençlerimizin teveccühü ile karşılaşıyoruz ve YANLIŞSIZ Aile’mize süzülmek isteyenleri birlikte üyemiz yapıyoruz. Kurduğumuz çadırlarda; langırt, satranç, masa tenisi oyunları ile gençlerimizle alay malay fasıla geçiriyoruz. Aşure Ayı kocaoğlan zımnında üstelik ülke ve kaymakamlık toyluk kolları adına şehrimizin bir nice noktasında alaca aş dağıtımı gerçekleştirmiştik. Irtibat, muadele ve kardeşlik zarfında Oldukça Park’ta birlikte aşure dağıtımımızı gerçekleştirdik. Alaca Aş paylaşmaktır, hoşgörüdür. Muharrem ayının başta ülkemiz doğmak amacıyla umum İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan yalvarma ediyorum. Aşure Ayı ayının ilişki ve kardeşliğimizin güçlenmesine, bilcümle insanlığın huzuru ve iyiliği için elan şişman tıpkı azim, fedakârlık ve fedakarlıkla çalışmamıza dil olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. Başbuğ Taslak, benzeri zamanda açıkça deri kurduklarını belirterek “Hem da burada kurduğumuz çadırda langırt, satranç, masa tenisi oyunları ile gençlerimizle birlikte çatlak geçirdik” dedi. – İZMİR

Share: