Eczacıbaşı Geleceğe Smaç 7. Çalıştayı gerçekleşti

Eczacıbaşı Spor Kulübü, altyapılardaki çalışmalarını yaygınlaştırmak, binlerce çocuğa spor kültürü vermek ve geleceğin yıldızlarını tedarik etmek amacıyla başlattığı “Eczacıbaşı Geleceğe Smaç” projesi kapsamında seçkin zaman başında teknik ve yönetimsel ekiplerin katılımı ile gerçekleştirilen çalıştayların 7.’si 27-28 Ağustos tarihlerinde tamamlandı.

“Eczacıbaşı Geleceğe Smaç” projesi kapsamında 2022-2023 sezonunda faaliyetlerini sürdürecek olan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, Muğla, Sazak, Adana, Eskişehir illerindeki toplanmış 25 kampüste fariza düzlük 150’ye mümasil teknik ve yönetsel kol; İstanbul’dahi Kapçık Spor Kültürü Merkezi’nde buluşarak sezona hazırlanmak için muhtelif oturumlarda vukuf paylaşımında bulunurken, ayrıca seminer ve eğitimler alındı.

Eczacıbaşı Geleceğe Küt 7. Çalıştayı’nda Eczacıbaşı Spor Kulübü Umumi Heyet Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Eczacıbaşı A Takımı Mir Antrenörü Ferhat Deniz Kazı hatip kendisine yer alırken, ‘Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Kampüsleri’nin antrenör ve koordinatör grupları üstelik kuma paylaşım ve hisse senedi oturumlarında öz sunumlarını gerçekleştirdi.

İstanbul Tıp Fakültesi, Dahili Tıp Bilimleri Bölümü, Spor Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı olan Prof. Dr. Bülent Bayraktar’ın “Elit Sporcu Adaylarının Sağlık ve Iş Takibi” konulu konuşması birlik katılımcıların büyük ilgisini çekerken, Sizdrama ekibinden Suat Güneş’in grup çalışmaları katılımcıları hem eğlendirdi hem dahi düşündürdü.

2015-2016 sezonunda Eczacıbaşı Spor Kulübü ve ES Voleybol Spor Kulübü işbirliği ile başlayan ve 2016-2017 sezonundan itibaren spor kulüplerinin işbirlikleri ile büyümeye bitmeme fail “Eczacıbaşı Geleceğe Smaç” projesi kapsamında projenin evvel sezonundan itibaren herhangi bir sene tınlamalı olarak gerçekleştirilen çalıştay programlarında tamam Eczacıbaşı Geleceğe Küt ekipleri bire bir araya gelirken; değişik eğitimlere, deneyimlere ve birikimlere eş olan ekiplerin birlikte neler başarabileceği, belirlenen eş hedeflere ulaşmak amacıyla ahenk zarfında pekâlâ çalışabileceği üzerine denk benzeri mümasil oluşturuyor. – İSTANBUL

Share: