Enerya’dan Antalya’da doğal gaz bağlatanlara değerli ve taksit imkanı

Enerya Erke, yıl sonuna kadar Antalya’de gaz bağlantısı anlaşması eden rastgele abonenin altın kazanacağını ve bağlantı bedelinin birlikte 10 taksite bölüneceğini duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Antalya’de 2006 yılından bugüne saf, iktisadi ve verimi erdemli aynı yakıt olan gaz dağıtımında selis hizmet sağlamaya devam fail Enerya Erke, bakir abonelerine hususi kampanyalara bir yenisini daha ekliyor. 2022 sonuna büyüklüğünde, Antalya’dahi doğal gaz bağlantı anlaşması özne her sürdürümcü zer kazanacak.

Enerya Erke, “tabii gazsız ocak kalmayacak” anlayışıyla, kızıl kampanyasına munzam olarak, bağlantı bedeline 10 taksit fırsatıyla üstelik tabii gaza geçecek abonelere kolay sağlıyor. Taksit kampanyasından da sene sonuna kadar çakmak olanaklı olacak. Angajman bedeli, gaz aboneliği başlangıcında ayrımsız defaya galiba ödenecek.

Açıklamada görüşüne kayran sunulan Enerya Erke A.Ş Mıntıka Direktörü Mehmet Akif Tulukcu, gaz kullanımının yaygınlaştırılmasını milli ayrımsız fariza adına gördüklerini, yatırımlarına bu anlayışla devam ettiklerini belirtti.

Alternatif mahrukat türlerine bakarak gaz kullanımıyla familya ekonomisine bati oranda yardım sağlamanın mümkün olduğunun altını çizen Tulukcu, şunları anlatım etti:

“gaz, en dosdoğru ısınma sistemi adına karşımıza çıkarken, saf erke sebebiyle gelgel, müstevi ve kasaba kirliliğine da defa açmıyor. Enerya adına Antalya’de 1746 kilometre gaz şebeke uzunluğu ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 2022 yılı böylelikle ise 113 mahalleye gaz götürerek, 218 bin aboneye erişmiş olacağız.”

Share: