Erenköy Mahalle sakinlerinden Başkan Bozkurt’a teşekkürname ziyareti

Eskişehir İnönü ilçesine ilişkin Erenköy Mahalle sakinleri mahalleye kazandırılacak olan toplumsal organizasyon amacıyla İnönü Şehremini Şayan Bozkurt’a teşekkürname ziyaretinde bulundular.

DÜRÜST Öğür Eskişehir Saylav Emine Aydın Günay ve İnönü Belediye Başkanı Haysiyet Bozkurt’un mahalle ziyaretleri çerçevesinde Erenköy Mahallesine gerçekleştirmiş oldukları konuşma sonucunda sosyal kuruluş projesi hayata geçiriliyor. 455 metrekare sınırlı alanı ile düğün, toplantı, mevlüt gibi etkinliklerde kullanılması amacıyla mahalle sakinlerinin ortak ihtiyaçlarını karşılayacak olan sosyal kuruluş projesinin 90 günde bitirilmesi planlanıyor. Kestirmece 4 milyon TL envestisman bedeli olan Erenköy Mahallesinin toplumsal kasılma projesinin mahalleye kazandırılmasından etraf sevinme duyan Erenköylü Mahalle sakinleri Komutan Bozkurt’a makamında teşekkür ziyaretinde bulunurken, Başkan Bozkurt ise “Erenköy Mahallemizde hayata geçireceğimiz toplumsal tesisimizin mahallemize ve İnönü’müze adamakıllı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Erenköy Mahalle sakinleri mahalleye kazandırılacak sosyal kuruluş üzere İnönü Belediye Başkanı Eder Bozkurt ve DÜRÜST Öğür Eskişehir Milletvekili Emine Fer Günay’a teşekkürname ederken, ülfet anı fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi. – ESKİŞEHİR

Share: