Eskişehirspor kullanılmamış sezonda üstelik canlı futbolcular ile uğraş edecek

Kulüp yerine güzel tıpkı yassı yakaladıklarını rapor eden Eskişehirspor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, “Sene içerisinde herkesin hedeflediği benzeri nokta var, fakat önceliğimiz bu grubu tıpkısı arada oynatıp yaptıkları işten afiyet almalarını sağlamaktır” şeklinde konuştu.

Yaklaşık bir kamer ilk göreve başlayan Eskişehirspor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer; futbolcular, ustalık ekip ve gayrı kulüp çalışanlarının fena hâlde benzeri yassı yakaladıklarını anlatım etti. 20 Temmuz tarihinden itibaren süreli adına gelişme gider ettiklerini tamlayan Biçer, ekibin gailesiz olmasına rağmen tıpkı o kadar tecrübeli olduğunu dile getirdi. Camianın son 2-3 yıldır kapalı ayrımsız durumda olduğunu nâkil Biçer, sporcular adına dörtköşe aynı takım ortaya çıkarmaya çalıştıklarını aktardı. Yıl içerisinde Eskişehirspor üzere herkesin hedeflediği tıpkısı dideban olduğunu ileten Biçer, “Önceliğimiz bu grubu aynı arada oynayabilmek ve yaptıkları işten esenlik almalarını nail olmak” dedi.

“Tahakküm benzeri lig fakat bunu kolaylaştırmak bizim elimizde”

Eskişehirspor taraftarının hem tribün adına hem bile ülkenin önce gelen kulüplerinden biri olduğundan bahseden antrenör Cüneyt Biçer, “Beklenti ediyorum ki sırtımıza o gücü alıp yolumuza devam edeceğiz. TFF 3. Grup, umumi kendisine mücadelesi çokça efdal bir yığın kendisine görülüyor. Deplasman şartları zordur. Fakat iç sahamızda oynayacağımız maçlar itibarı ile üçüncü ligde birçok takımın göremeyeceği tıpkısı stadyuma ve ambiyansa sahibiz. Bu şartlara ayak uydurarak akıntı etmeliyiz. Baskı ayrımsız yığın ancak bunu kolaylaştırmak bizim elimizde” şeklinde konuştu.

“Yıpranmamış ayrımsız çalkantı getirecektir”

Türkiye Ayak Topu Federasyonu tarafından denenecek kullanılmamış play-off sistemi için düşünlerini rapor fail Teknik Yönetmen Biçer, konu ile ait yerine sözlerine şöyle bitmeme etti:

“Sistemin ligi heyecanlandıracak bölümleri var kadar görünüyor. Fakat gelişmemiş aksaklıklar da çıkabilir diye düşünüyorum. Söz Temsili, tıpkısı topluluk final maçına ikinci olan takım amut katıldığında değişik mevrut takımlar; cezalı olan oyuncusunu oynatabilecek mi oynatamayacak mı vb. onlara bakmak geçişsiz. Bu konuda bir iki fark yapılabilir. Belki bile olmayacaktır bilmiyorum fakat hepimize eskimemiş benzeri galeyan getirecektir.” – ESKİŞEHİR

Share: