Esnaflar ve kurumlar turnuvada çalma döktü

Düzce’nin Cumayeri İlçesinde şehremaneti tarafından planlı halı saha turnuvasında kaymakamlık esnafı ve kurumlar şampiyon olabilmek için arak döktü.

Cumayeri Belediyesi yoluyla organize edilen ve ilçede mevcut kurumlar ile esnafların kurduğu 20 takımın katıldığı halı meydan futbol turnuvası düzenlendi. Turnuvada takımlar bökelik kupasına uzanabilmek üzere korkunç uğraş etti. Finalde; Kotan İnşaat’ı 8-6 yenen DRT Bina şampiyon olurken, üçüncülük maçında Fındıkçıoğlu’nu 6-4 yenen Sili Kotanlar 3’üncülük kupasının sahibi oldu.

Şampiyon olan takımın kupasını veren Cumayeri Şehremini Mustafa Koloğlu, “Turnuvaya katılan birlik takımları kutlama ediyorum. İlçemiz da futbol sevgisi bir ayrıksı. Bu organizasyonun yapılmasında emeği güzeşte herkesi kutlama ediyorum. Çünkü 20 takımla tıpkısı turnuva düzenleyip, mihnetsiz bir şekilde angajman muadele içerisinde tamamlanması beni haddinden fazla sevindirdi. Turnuvada istisnasız emeği olan, elini taşın altına koyan herkese teşekkürname ediyorum. İnşallah seneye henüz fena hâlde turnuvalarda kavuşmak yıldız evet inşallah diyorum” dedi.

Turnuvaya okkalı bandaj gösteren ilçe halkı de turnuvadan kıvançlı kaldığını dile getirdi. – DÜZCE

Share: