Gelecek Partisi’nden şişko ricat

Denizli’nin Çivril ilçesinde, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Para Akosman ve umumi heyet üyeleri partilerinden istifa ederek Şişman Bağlanak Partisi’ne katıldı. Ati Partisi Çivril İlçe Teşkilatından 16 başlamak için toplamda 60 bakir üyeye, düzenlenen törenle rozetleri BBP İl Başkanı İsmail Karateke vasıtasıyla takıldı.

Denizli’nin Çivril ilçesinde Gelecek Partisi İlçe Başkanı Servet Akosman ve 16 yönetim kurulu üyesi partisinden istifa ederek Iri Kontak Partisi (BBP)’ye katıldı. Çivril’bile toplamda 60 eskimemiş organ üzere rozet takma töreni düzenlendi. Yeni üyelere öğür rozetlerini BBP İl Başkanı İsmail Karateke, taktı. Rozet yakışmamış töreninin arkası sıra ilçeye vabeste Kıralan Mahallesinde Martir önder Muhsin Yazıcıoğlu ve şehitler için lokma hayrı yapıldı. BBP İl Başkanı Karateke ve BBP’liler kaza merkezi ve mahallelerde esnaf ziyareti yaptı. Kermen ilçesinden sonra Çivril ilçesinde bile partiye şişman katılımla ait adına rozet uyumsuz töreni düzenlediklerini tamlayan BBP İl Başkanı Karateke, “Partimiz 2023 umumi seçim ve 2024 yerel seçimlere teşkilatlarını güçlendirerek, milletimizin ciddi teveccühü ile üye katılımları devam etmektedir. Hele Çivril teşkilatımıza Gelecek Partisinden istifa eden İlçe başkanı ile 16 hayat ve toplamda 60 dirilik daha Nazik Bağlantı ailemize katılmışlardır. Kendilerine filinta geldiniz diyorum. Bu vasıta ile dahi Çivril koordinatörümüz Sercan Çipo, ilçe başkanımız Erhan Taşdemir ve yönetimine dahi yüğrük çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Partimiz her devir olduğu kabilinden milletin sesi devlete uzanan eli olmaya devam etmektedir. Milli ve hararetli ululuk şiarıyla Genel Başkanımız Mustafa Destici’nin talimatlarıyla tüm seçme çevrelerinde olduğu kadar Denizli’mizde birlikte başarılı kalkışmak amacıyla hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Amacımız Denizli’birlikte bildirme birkaç 1 milletvekili ve hedeflediğimiz belediyeleri kazanarak Şehit liderimiz Muhsin başkanımızın üstelik dediği üzere “Elleri hiçbir kire bulaşmamış kalburüstü kadrolar ile hemşerilerimize çalışmak” dedi.

Lokma hayrına katıldılar

Partiye bakir katılan üyeler üzere düzenlenen rozet uyumsuz töreninin ardından BBP İl Başkanı İsmail Karateke ve devlet umumi heyet üyeleri, Çivril ilçesine sınırlanmış Kıralan Mahallesi’nde Muhsin Yazıcıoğlu ve şüheda için planlı banak hayrına katıldı. – DENİZLİ

Share: