Gittiği kadının evinde öldürülmüş 18 yaşındaki gencin olayıyla ilgilendiren iki cömert tutuklandı

Eskişehir’de oturan Erek Dip, güzeşte hafta Cumartesi gecesi arkadaşı B.M. (18) ile Tepebaşı ilçesi Çamlıca Mahallesi Yeşilyuva Sokak’taki Bahir Ö. isimli kadının evine gitti. Burada Deniz Ö. ile Amaç Dal, tanınmayan tıpkısı nedenle tartıştı. Garaz Peş, tartışmanın arbedeye dönüşmesi üstüne Bahir Ö. tarafından tabancayla vuruldu.

KOMŞULAR MALUMAT VERDİ

Silah sesini duyan komşuların ihbarı üzerine adrese polis ve keyif ekipleri sevk edildi. Üst, afiyet ekibinin fenomen yerindeki evvel müdahalesinin peşi sıra kaldırıldığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tababet Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

ABLA-KARDEŞ TUTUKLANDI

Eskişehir Itimat Müdürlüğü Düzenlilik Şube Müdürlüğü ekipleri, cinayet şüphelisi olduğu öne sürülen Bahir Ö., evde bulunan kardeşi Eksiksizlik Ö. ve Gaye Dip’ın arkadaşı B.M.’yi gözaltına aldı. Afiyet kontrollerinin peşi sıra ifadesi alınan Deniz Ö., kardeşi Kemal Ö. ve B.M. işlemleri sonrası adliyeye gönderme edildi. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Bahir ve Kemal Ö. kardeşler tutuklandı, B.M. ise adli arama kararıyla başıboş bırakıldı.

Olayla ilişik sormaca sürüyor.



Share: