GL Yeşilçınarspor, hedefine vurmak için çalışmalarını hızlandırdı

Eskimemiş sezonda Bölgesel Çolpa Ligi’nde mücadele edecek olan GL Yeşilçınarspor, eskimemiş sezon hazırlıklarını sürdürmeye bitmeme ediyor.

Yıpranmamış sezonda Lehçe Acemi Ligi 9.’uncu Grupta, İzmir 4, Okumuş 4, Muğla 2 takım ve Denizli’den, Sarayköyspor, Kızılcabölükspor ve Kıralan Demirspor ile savaşım edecek olan Güreller Lojistik Yeşilçınarspor, eskimemiş sezona Ustalık Sorumlu Feyzullah Tüzünol nezaretinde hazırlanıyor. Maharet Sorumlu Tüzünol kullanılmamış sezona yeryüzü bol şekilde hazırlandıklarına özen çekerek hedeflerinin ligi önceki ilkokul tam tutmak olduğunu söyledi.

Denizlispor U19 takımı ile Şirinköy Stadı’nda karşılaşan Yeşil Beyazlılar oynadıkları oyun ile göz doldururken karşılaşmayı ve eskimemiş sezonu değerlendiren Beceri Mesul Feyzullah Tüzünol, yıpranmamış sezon hazırlıklarının gayet ferah ve mübarek geçtiğine ilgi çekti. Tüzünol, “Haddinden Fazla şükür takımda fazla aynı sakim kalmadı. birkaç tedbir maçından bilahare bekçi atışlarla belki birkaç bölgeye para aktarımı yapabiliriz. Görmüş Geçirmiş tendürüst dediğimiz arkadaşlarla yola çıktık. Bu işe kani sahada kora hastalık savaşım edecek arkadaşlardan oluşan aynı topluluk kurduk. Genelde peş tarafımız tecrübeli ön tarafımız birlikte güre oyunculardan oturmuş. Tabi mızıka oyunu fakat oturacak. Ama yer olarak bol durumdayız. İlerleyen günlerde takımın biraz henüz güçlü olacağını söyleyebilirim” dedi.

“Haftanın derhâl çarçabuk seçkin günü alıştırma yapıyoruz”

Savaşım edecekleri 9’uncu grubu da değerlendiren Tüzünol “İzmir bölgesi seçkin ahit zordur. Münevver takımları bile var hep ongun takımlar. Fakat tığ kimin ne yaptığına bakmayacağız. Tığ hangi yapıyoruz ona bakacağız. Bence bizde gayet mebzul gidiyoruz. Çocuklara güveniyoruz. Arkadaşlar ellerinden geldiği büyüklüğünde savaşım ortaya koyuyorlar. Haftanın bir anda derhâl rastgele haset alıştırma yapıyoruz” diye niteleyerek konuştu. – DENİZLİShare: