Gülşah Saraçoğlu’ndan bozuk dostu Demet Akalın’a rest: Diğer dünyada onunla karşılaşmamak üzere hakkımı helal ettim

Doya Doya Moda yarışmasının sevilen yargıcılar kurulu üyelerinden Gülşah Saraçoğlu, Katarsis programına misafir oldu. Geçtiğimiz aylarda evli ve 3 çocuk sahibi şarkıcı Dâhilik Bilimlier ile haram amor yaşadığı iddiasıyla gündem gelen Saraçoğlu, o periyot kendisi için “Ben onu uyardım” diyen Ilişki Akalın hakkında konuştu.

YASAK AŞK YAŞADIKLARI İDDİA EDİLDİ

Geçtiğimiz aylarda Deha Bilimlier’in görüntü aldığı mekanda kendisini dinlemeye gelen Saraçoğlu’yla muadele yaşadığı tez edilmiş, ünlü popçu Bent Akalın dahi, “İki tarafı birlikte uyarmıştım sabık yıl. çıktı hatun tarafını uyarmıştım” açıklamasını yapmıştı. Çarkıt dostu Akalın’ın açıklamaları karşısında şaşkına dönen Saraçoğlu ise Akalın’ı tek kalemde silmişti.

“O KİŞİ BENİM HAYATIMI MAHVETTİ”

Programda “Seni kırmış ya da üzen biri yanına otursa hangi yaparsın?” sorusu konusunda isim vermeden bir kişiden bahseden Gülşah Saraçoğlu, “Kalkar giderim. O kişi benim hayatımı mahvetti, ellerine esenlik. İlişki yaşadığım biri değildi. Geçmedi, hanay boyu de geçmeyecek. Çokça gergin ve öfkeliyim. Ona temas şeye rağmen hakkımı helal ettim, öbür dünyada karşılaşmamak amacıyla” dedi.

“ADINI BİLE TESMIYE ETMEK İSTEMİYORUM”

Deha Bilimlier ile yasak amor yaşadığı iddiasıyla ilişkin mütekellim Saraçoğlu, sözlerine şöyle bitmeme etti: “O aktarılma tıpkısı isimden bahsedildi. Biz da artist kız arkadaşımla ‘kim acaba bu’ diyerek konuşuyorduk. Telefonum çabucak susmamaya başladı. Bunun siktirici olduğuna dayalı ellerinde görüntüler olduğunu, bir yere gidildiğini söylüyorlar. Takkadak izledim. Adını üstelik anmak istemediğim kadın bana kaygı atarak ‘acep sen tıpkısı daha oraya gitmesen mi?” diyor. Ego oraya çağrılı adına değil, paramı vererek gidiyorum. Elan bilahare televizyonlara çıkarak ‘ben onu uyardım’ dedi. Vah vah… Dizge onun olayı doğruladığını düşündü. Ego çıkıp senin de geçmişinde bunlar vardı demedim. Benimkiler akıllıca şeyler amma bana ne. Çoluğu çocuğu olan ayrımsız kayırıcı. Bana tek yakışmaz.”

Share: