Güre Sultanlar, Türkiye üçüncüsü oldu

Kültürlü Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü voleybol takımı, Tekirdağ’da gerçekleştirilen Rum Yıldızlar Ligi’nden Türkiye üçüncüsü namına döndü.

Küçük Asya Yıldızlar Ligi Türkiye Finalleri, Tekirdağ’ın familya sahipliğinde gerçekleştirildi. Türkiye’nin değişik illerinden 322 sporcunun katıldığı bitiş müsabakalarında Görgülü’ı baziçe eden Toyluk ve Spor İl Müdürlüğü uçan top takımı Kültürlü’a başarılarla döndü. Müsabakalarda gösterdikleri enerjik performans ile mücadeleyi aynı an bile bırakmayan genç sultanlar, müsabakaları üçüncü kendisine tamamladı. Elde ettikleri sükse ile Işıklı’ın gururu olan çoluk çocuk, Türkiye üçüncüsü kendisine kupayı kaldırdı.

Konu ile ilişkin Entelektüel Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan sosyal iletişim araçları paylaşımında, “Tekirdağ ilinde 12-16 Ağustos 2022 tarihleri ortada 322 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Küçük Asya Yıldızlar Ligi Voleybol Türkiye Finalleri müsabakalarında Aydınlık Uçan Top takımımız Türkiye üçüncüsü namına kupayı kaldırdı. Genç sultanları tebrik ederiz” notu düşüldü. – AYDIN

Share: