“Gurur olarak öğrencilerimizin yanındayız”

Kütahya Şehremini Bilen Işık, Dumlupınar Üniversitesi İnovasyon ve Liderlik Topluluğu Toplantısı’na katıldı.

Toplantıda mütekellim Komutan Işık, Kütahya Belediyesi kendisine üniversite öğrencilerine seçkin antlaşma bindi olacaklarını ifade etti. İkamet Anaç Projemiz ile darülfünun öğrencilerimizin şehrimize ikametlerini aldırmasıyla şehir nüfusunun ilk kez 250 binin konusunda çıkmasını sağladıklarını vurgulayan Işık, Kütahya Belediyesi olarak vatandaşların rastgele konuda yöre plana çıkması için bakım ettiklerini belirtti.

Yedigöller projesinin detaylarına değinerek konuşmasına bitmeme fail Başkan Işık, “Basiret projemiz olan Yedigöller, bölgenin ve Türkiye’nin sunu büyük parklarından birisi olacak. Toplam 355 bin metrekarelik uygulama alanına topluluk. Orada Kütahya’bile namevcut dediğiniz her molekül var rüfeka. Allah’ın izniyle ulusal ve arsıulusal değme tip festival ve fuarın birlikte yapılabileceği haddinden fazla geniş tıpkısı alana kavuşuyoruz” dedi.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İnovasyon ve Liderlik Topluluğu toplantısına katılmaktan duyduğu mutluluğu ifade fail Başbuğ Işık, topluluğun yapacağı seçkin makule faaliyete destek olacaklarını aynı defa daha belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. – KÜTAHYA

Share: